Andrupenes pagasta zemnieku saimniecība "Piekalni"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 44 805 | 40 928 | 76 566 | 95 704 | 147 789 | 148 668 | 152 380 | 106 936 | 157 665 | 205 282 | 221 089 | 172 512 | 209 475 | 240 431 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2076 | 3108 | 22 163 | 50 157 | 159 370 | 161 172 | 168 694 | 257 110 | 263 702 | 256 958 | 271 221 | 495 693 | 476 514 | 452 727 |
| Aktīvi kopā | 46 881 | 44 036 | 98 729 | 145 861 | 307 159 | 309 840 | 321 074 | 364 046 | 421 367 | 462 240 | 492 310 | 668 205 | 685 989 | 693 158 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3699 | 270 | 6238 | 4835 | 5532 | 5137 | 12 327 | 3053 | 6525 | 6797 | 16 499 | 13 165 | 13 881 | 3873 |
| Ilgtermiņa saistības | 31 242 | 25 696 | 31 572 | 39 749 | 136 557 | 104 341 | 77 207 | 107 411 | 96 867 | 77 863 | 64 343 | 226 322 | 163 154 | 109 049 |
| Saistības kopā | 34 941 | 25 966 | 37 810 | 44 584 | 142 089 | 109 478 | 89 534 | 110 464 | 103 392 | 84 660 | 80 842 | 239 487 | 177 035 | 112 922 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 11 940 | 6130 | 41 474 | 43 428 | 72 956 | 48 392 | 36 966 | 38 708 | 77 893 | 59 605 | 33 888 | 17 249 | 80 236 | 71 283 |
| Pašu kapitāls kopā | 11 940 | 18 070 | 60 919 | 101 277 | 165 070 | 200 362 | 231 540 | 253 582 | 317 975 | 377 580 | 411 468 | 428 718 | 508 954 | 580 236 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 010 | 8567 | 23 381 | 14 363 | 30 368 | 36 419 | 37 772 | 41 315 | 47 255 | 56 535 | 63 625 | 47 452 | 73 220 | 54 240 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 231 | 6439 | 41 546 | 44 633 | 74 176 | 50 065 | 38 507 | 41 315 | 80 966 | 62 542 | 36 699 | 25 283 | 86 994 | 75 618 |
| EBITDA | 12 255 | 6709 | 42 050 | 49 500 | 88 699 | 74 066 | 58 528 | 59 543 | 97 933 | 80 900 | 52 746 | 58 165 | 143 167 | 126 955 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 978 | 6130 | 41 474 | 43 428 | 72 956 | 48 392 | 36 966 | 38 708 | 77 893 | 59 605 | 33 888 | 17 249 | 80 236 | 71 283 |
| Pārskata gada peļņa | 11 940 | 6130 | 41 474 | 43 428 | 72 956 | 48 392 | 36 966 | 38 708 | 77 893 | 59 605 | 33 888 | 17 249 | 80 236 | 71 283 |
| Darbaspēka izmaksas | 584 | 772 | 1193 | 3782 | 5686 | 6337 | 9615 | 11 563 | 15 673 | 11 971 | 16 619 | 18 045 | 15 479 | 28 643 |
| Nolietojums | 24 | 270 | 504 | 4867 | 14 523 | 24 001 | 20 021 | 18 228 | 16 967 | 18 358 | 16 047 | 32 882 | 56 173 | 51 337 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 3070 | 9163 | 13 100 | 5788 | 16 666 | 13 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Andrupenes pagasta zemnieku saimniecība "Piekalni"
Pārskats
Andrupenes pagasta zemnieku saimniecība "Piekalni" (reģ. nr. 41501025356) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Krāslavas nov., Andrupenes pag., Zundi, "Zundi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 54 240 €, par 25,9% mazāk nekā gadu iepriekš (73 220 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 71 283 € (131% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 18 080 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 693 158 € un pašu kapitāls 580 236 € (83,7% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.