Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VELS 2"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 160 478 | 174 340 | 142 025 | 148 438 | 179 405 | 152 328 | 186 190 | 232 268 | 190 254 | 193 351 | 159 866 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 22 181 | 19 418 | 19 682 | 45 044 | 42 098 | 52 877 | 56 952 | 99 519 | 82 196 | 62 737 | 80 927 |
| Aktīvi kopā | 182 659 | 193 758 | 161 707 | 193 482 | 221 503 | 205 205 | 243 142 | 331 787 | 272 450 | 256 088 | 240 793 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 30 578 | 29 015 | 23 633 | 26 359 | 51 974 | 17 266 | 12 063 | 5200 | 9150 | 27 750 | 26 189 |
| Ilgtermiņa saistības | 46 495 | 46 495 | 46 495 | 47 762 | 19 764 | 30 498 | 30 497 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 77 073 | 75 510 | 70 128 | 74 121 | 71 738 | 47 764 | 42 560 | 5200 | 9150 | 27 750 | 26 189 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4262 | 12 662 | -26 669 | 27 782 | 60 404 | 7676 | 43 141 | 107 504 | -63 287 | -34 962 | -13 734 |
| Pašu kapitāls kopā | 105 586 | 118 248 | 91 579 | 119 361 | 149 765 | 157 441 | 200 582 | 326 587 | 263 300 | 228 338 | 214 604 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 371 476 | 342 941 | 307 049 | 403 249 | 411 490 | 297 501 | 325 901 | 445 097 | 326 352 | 294 250 | 435 876 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1611 | 14 544 | -25 427 | 27 782 | 60 404 | 7676 | 43 141 | 107 504 | -63 287 | -34 962 | -13 734 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1633 | 14 544 | -25 427 | 27 782 | 60 404 | 7676 | 43 141 | 107 504 | -63 287 | -34 962 | -13 734 |
| Pārskata gada peļņa | -4262 | 12 662 | -26 669 | 27 782 | 60 404 | 7676 | 43 141 | 107 504 | -63 287 | -34 962 | -13 734 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 21 | 22 | 18 | 17 | 18 | 15 | 13 | 9 | 9 | 8 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 30 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VELS 2"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VELS 2" (reģ. nr. 41502018578) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Vidzemes iela 69A - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 435 876 €, par 48,1% vairāk nekā gadu iepriekš (294 250 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 734 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 588 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 240 793 € un pašu kapitāls 214 604 € (89,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.