Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HANZA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 19 492 | 41 769 | 45 957 | 99 519 | 114 991 | 139 921 | 126 909 | 118 295 | 107 948 | 84 649 | 73 319 | 47 152 | 30 616 | 40 202 | 42 611 | 37 065 | 46 005 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 354 | 1479 | 1030 | 888 | 387 | 42 157 | 33 421 | 1562 | 609 | 203 | 1138 | 858 | 578 | 888 | 411 | 17 530 | 13 208 |
| Aktīvi kopā | 19 846 | 43 248 | 46 987 | 100 407 | 115 378 | 182 078 | 160 330 | 119 857 | 108 557 | 84 852 | 74 457 | 48 010 | 31 194 | 41 090 | 43 022 | 54 595 | 59 213 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8074 | 14 196 | 9628 | 54 141 | 55 113 | 100 529 | 94 270 | 72 890 | 69 420 | 62 784 | 56 530 | 40 428 | 15 919 | 8747 | 5187 | 11 547 | 12 884 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 592 | 8483 |
| Saistības kopā | 8074 | 14 196 | 9628 | 54 141 | 55 113 | 100 529 | 94 270 | 72 890 | 69 420 | 62 784 | 56 530 | 40 428 | 15 919 | 8747 | 5187 | 22 139 | 21 367 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3165 | 11 532 | 10 529 | 8907 | 14 000 | -4201 | -15 530 | -19 093 | -7830 | -16 890 | -4141 | -10 346 | 7694 | 21 068 | 5492 | -5379 | 5390 |
| Pašu kapitāls kopā | 11 646 | 28 926 | 37 233 | 46 140 | 60 139 | 81 370 | 65 881 | 46 788 | 38 958 | 22 068 | 17 927 | 7582 | 15 275 | 32 343 | 37 835 | 32 456 | 37 846 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 25 841 | 30 556 | 30 733 | 30 380 | 36 420 | 28 129 | 24 943 | 20 842 | 24 453 | 17 739 | 22 199 | 16 632 | 26 177 | 41 856 | 36 071 | 32 693 | 41 034 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3798 | 13 607 | 12 495 | 11 803 | 18 719 | 1271 | -11 494 | -15 559 | -4900 | -14 092 | -1628 | -7608 | 8981 | 21 068 | 5508 | -4317 | 6397 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3798 | 13 607 | 12 495 | 10 436 | 16 530 | -4143 | -15 530 | -19 093 | -7830 | -16 890 | -4141 | -10 346 | 7694 | 21 068 | 5492 | -5379 | 5390 |
| Pārskata gada peļņa | 3165 | 11 532 | 10 529 | 8907 | 14 000 | -4201 | -15 530 | -19 093 | -7830 | -16 890 | -4141 | -10 346 | 7694 | 21 068 | 5492 | -5379 | 5390 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 4000 | — | 2222 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4000 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HANZA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HANZA" (reģ. nr. 41503005180) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Sakņu iela 46 - 1B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 41 034 €, par 25,5% vairāk nekā gadu iepriekš (32 693 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 5390 € (13,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 20 517 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 59 213 € un pašu kapitāls 37 846 € (63,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.