NEMO SIAAktīvs

41503009657Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1994

Finanšu rādītāji

3 409 356 €-22,2%
Apgrozījums 2025
+5,6%
Vidējais pieaugums gadā 2008–2025
02 milj.4 milj.6 milj.’08’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02 milj.4 milj.’08’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20250 €
20240 €
2023 ~185 243 €
2022 ~195 514 €
2021 ~130 514 €
20200 €
2019 ~5350 €
2018 ~5350 €
20170 €
2016 ~35 349 €
20150 €
20140 €
201342 700 €
20120 €
201160 000 €
201056 000 €
200830 602 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
20082010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā281 463359 354362 546246 918189 302258 598692 408769 350708 479569 744627 429759 600995 554833 353724 435884 9723 488 730
Pamatlīdzekļi kopā122 06984 14474 19569 78657 641102 762318 269361 837379 377343 531337 151429 955420 481389 255298 887422 871378 687
Aktīvi kopā403 532443 498436 741316 704246 943361 3601 010 6771 131 1871 087 856913 275964 5801 189 5551 416 0351 222 6081 023 3221 307 8433 867 417
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības140 383138 180177 66686 33471 381117 954193 598368 129459 900420 697409 849315 091596 713636 321673 312839 0893 453 540
Ilgtermiņa saistības3368336833683368021 997289 674391 956281 747151 141180 814359 571214 80095 453012 8000
Saistības kopā143 751141 548181 03489 70271 381139 951483 272760 085741 647571 838590 663674 662811 513731 774673 312851 8893 453 540
Pamatkapitāls—————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————————————————
Pārskata gada peļņa41 54286 06516 757296-1378-23 582155 728-90 652-19 54357837 830133 276220 14381 82644 419105 944-42 077
Pašu kapitāls kopā259 781301 950255 707227 002156 925195 433497 103371 102346 209341 437373 917514 893604 522490 834350 010455 954413 877
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums1 417 7781 353 8021 507 3881 106 6611 021 8831 465 2152 205 1112 063 6532 437 1692 266 8661 866 6421 866 4842 006 8353 119 1823 058 7684 383 8703 409 356
Saimnieciskās darbības peļņa55 403104 11430 0702451-3391-21 639165 280-78 436107614 79350 767149 395242 565111 00044 540123 870-23 355
EBITDA55 403104 11447 41716 4608754————————————
Peļņa pirms nodokļiem55 403104 84430 2082498-3391-21 689157 621-90 652-19 54357837 868133 276235 768109 92944 419105 944-42 077
Pārskata gada peļņa41 54286 06516 757296-1378-23 582155 728-90 652-19 54357837 830133 276220 14381 82644 419105 944-42 077
Darbaspēka izmaksas88 08785 118896 012803 346799 378————————————
Nolietojums0017 34714 00912 145————————————
Citi rādītāji
Darbinieki318276272247225218208232248228170153143146153160145
Aprēķinātā dividende30 60256 00060 000042 7000035 3490535053500130 514195 514185 24300

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%NEMO SIAArtex AB1Bengtsson Claes Johan…2Grāpis Oskars2Zemdega-Grāpe Inga
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: NEMO SIA

Pārskats

NEMO SIA (reģ. nr. 41503009657) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Krāslavas nov., Krāslava, Sporta iela 8.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 3 409 356 €, par 22,2% mazāk nekā gadu iepriekš (4 383 870 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 42 077 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 145 (gadu iepriekš 160). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 513 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 867 417 € un pašu kapitāls 413 877 € (10,7% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Artex AB.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.