Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LĪVĀNU MELIORĀTORS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2023
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 440 527 | 235 080 | 177 313 | 292 463 | 659 109 | 909 603 | 757 076 | 674 129 | 573 909 | 560 554 | 15 554 | 18 328 | 3926 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 291 496 | 261 554 | 201 755 | 299 018 | 223 458 | 157 209 | 105 837 | 23 593 | 17 718 | 10 442 | 5425 | 11 528 | 9194 |
| Aktīvi kopā | 732 023 | 496 634 | 379 068 | 591 481 | 882 567 | 1 066 812 | 862 913 | 697 722 | 591 627 | 570 996 | 20 979 | 29 856 | 13 120 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 312 383 | 82 244 | 101 791 | 255 813 | 446 580 | 784 197 | 759 509 | 657 287 | 564 870 | 576 682 | 17 627 | 19 843 | 26 540 |
| Ilgtermiņa saistības | 271 718 | 259 984 | 121 275 | 112 538 | 241 584 | 86 697 | 747 | 747 | 747 | 747 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 584 101 | 342 228 | 223 066 | 368 351 | 688 164 | 870 894 | 760 256 | 658 034 | 565 617 | 577 429 | 17 627 | 19 843 | 26 540 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6844 | 6484 | 1596 | 1159 | -28 727 | -34 572 | -89 601 | -55 301 | -13 740 | -32 443 | 12 358 | 8481 | -23 433 |
| Pašu kapitāls kopā | 147 922 | 154 406 | 156 002 | 223 130 | 194 403 | 180 259 | 90 658 | 35 357 | 21 617 | -10 826 | 1532 | 10 013 | -13 420 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 673 466 | 825 671 | 710 391 | 916 508 | 775 084 | 752 788 | 836 087 | 381 730 | 234 660 | 118 364 | 56 134 | 21 686 | 5046 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5964 | 3994 | 281 | 9820 | -29 822 | -40 965 | -95 738 | -55 281 | -13 740 | -32 443 | 12 358 | 8481 | -23 433 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7331 | 2636 | -589 | 8801 | -29 462 | -34 572 | -89 601 | -55 301 | -13 740 | -32 443 | 12 358 | 8481 | -23 433 |
| Pārskata gada peļņa | -6844 | 6484 | 1596 | 1159 | -28 727 | -34 572 | -89 601 | -55 301 | -13 740 | -32 443 | 12 358 | 8481 | -23 433 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 56 | 56 | 54 | 50 | 39 | 33 | 31 | 16 | 7 | 6 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LĪVĀNU MELIORĀTORS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LĪVĀNU MELIORĀTORS" (reģ. nr. 41503010213) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Līvānu nov., Līvāni, Baznīcas iela 23.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 5046 €, par 76,7% mazāk nekā gadu iepriekš (21 686 €). No 2011. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 33,5% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2023). 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 23 433 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 13 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1682 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2023. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-13 420 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.