Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO ARRS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1719 | 3125 | 2208 | 2618 | 2856 | 4717 | 22 735 | 10 079 | 9994 | 6323 | 129 | 8381 | 16 740 | 25 017 | 23 691 | 12 823 | 8537 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 44 135 | 41 179 | 39 930 | 39 147 | 38 585 | 53 856 | 53 735 | 54 679 | 54 069 | 54 569 | 53 735 | 52 972 | 53 354 | 54 728 | 45 219 | 35 847 | 26 475 |
| Aktīvi kopā | 45 854 | 44 304 | 42 138 | 41 765 | 41 441 | 58 573 | 76 470 | 64 758 | 64 063 | 60 892 | 53 864 | 61 353 | 70 094 | 79 745 | 68 910 | 48 670 | 35 012 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5554 | 5444 | 4702 | 5286 | 5534 | 8657 | 22 532 | 8978 | 8877 | 12 203 | 8671 | 11 536 | 11 304 | 13 219 | 6913 | 8334 | 7486 |
| Ilgtermiņa saistības | 35 100 | 33 549 | 31 669 | 32 187 | 33 002 | 45 961 | 42 732 | 39 277 | 35 884 | 30 920 | 27 277 | 25 683 | 24 100 | 12 000 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 40 654 | 38 993 | 36 371 | 37 473 | 38 536 | 54 618 | 65 264 | 48 255 | 44 761 | 43 123 | 35 948 | 37 219 | 35 404 | 25 219 | 6913 | 8334 | 7486 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1001 | 111 | 457 | -1475 | -1387 | -179 | 7251 | 5297 | 2799 | -1533 | 147 | 6218 | 10 556 | 19 836 | 7471 | -21 660 | -12 810 |
| Pašu kapitāls kopā | 5200 | 5311 | 5767 | 4292 | 2905 | 3955 | 11 206 | 16 503 | 19 302 | 17 769 | 17 916 | 24 134 | 34 690 | 54 526 | 61 997 | 40 336 | 27 526 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 25 208 | 39 460 | 27 922 | 21 171 | 22 680 | 31 664 | 61 430 | 59 495 | 55 621 | 47 367 | 39 601 | 47 893 | 77 295 | 126 862 | 101 648 | 75 024 | 50 794 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1275 | 1698 | 2045 | -98 | -191 | 1457 | 9534 | 6643 | 3661 | -1165 | 388 | 6490 | 10 741 | 19 844 | 7471 | -21 660 | -12 810 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -455 | 736 | 1082 | -847 | -759 | 715 | 8925 | 6168 | 3282 | -1533 | 147 | 6218 | 10 556 | 19 836 | 7471 | -21 660 | -12 810 |
| Pārskata gada peļņa | -1001 | 111 | 457 | -1475 | -1387 | -179 | 7251 | 5297 | 2799 | -1533 | 147 | 6218 | 10 556 | 19 836 | 7471 | -21 660 | -12 810 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 9 | 8 | 8 | 9 | 9 | 10 | 4 | 3 | 4 | 6 | 6 | 7 | 8 | 7 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO ARRS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO ARRS" (reģ. nr. 41503020090) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Vaļņu iela 71B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 50 794 €, par 32,3% mazāk nekā gadu iepriekš (75 024 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 810 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 16 931 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 35 012 € un pašu kapitāls 27 526 € (78,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.