Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FAVORĪTS BĀZE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 138 471 | 129 776 | 136 291 | 211 684 | 186 583 | 180 249 | 167 332 | 164 882 | 172 778 | 240 845 | 263 633 | 275 160 | 280 755 | 265 734 | 266 506 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 256 174 | 251 287 | 244 835 | 348 744 | 276 119 | 266 289 | 300 352 | 288 835 | 279 496 | 164 551 | 158 333 | 152 199 | 145 935 | 139 670 | 134 094 |
| Aktīvi kopā | 394 645 | 381 063 | 381 126 | 560 428 | 462 702 | 446 538 | 467 684 | 453 717 | 452 274 | 405 396 | 421 966 | 427 359 | 426 690 | 405 404 | 400 600 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 245 140 | 260 167 | 249 859 | 401 570 | 392 326 | 343 363 | 336 447 | 297 551 | 249 954 | 166 115 | 151 243 | 129 761 | 118 205 | 89 784 | 82 058 |
| Ilgtermiņa saistības | 122 321 | 98 643 | 75 684 | 73 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 367 461 | 358 810 | 325 543 | 474 922 | 392 326 | 343 363 | 336 447 | 297 551 | 249 954 | 166 115 | 151 243 | 129 761 | 118 205 | 89 784 | 82 058 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 15 509 | -3274 | -19 983 | 5993 | -10 527 | 32 799 | 28 062 | 24 929 | 46 154 | 36 961 | 31 451 | 26 875 | 10 887 | 7135 | 2921 |
| Pašu kapitāls kopā | 23 427 | 20 153 | 52 648 | 80 903 | 70 376 | 103 175 | 131 237 | 156 166 | 202 320 | 239 281 | 270 723 | 297 598 | 308 485 | 315 620 | 318 542 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 508 387 | 432 820 | 369 365 | 603 872 | 789 306 | 545 109 | 534 648 | 441 746 | 558 482 | 561 181 | 666 345 | 709 866 | 728 177 | 682 195 | 639 606 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 28 759 | 4305 | -12 875 | 12 915 | -16 028 | 33 274 | 28 343 | 25 089 | 46 394 | 37 061 | 31 463 | 26 875 | 10 887 | 7135 | 2921 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 526 | -260 | -15 993 | 9459 | -18 027 | 32 799 | 28 343 | 24 929 | 46 154 | 36 961 | 31 463 | 26 875 | 10 887 | 7135 | 2921 |
| Pārskata gada peļņa | 15 509 | -3274 | -19 983 | 5993 | -10 527 | 32 799 | 28 062 | 24 929 | 46 154 | 36 961 | 31 451 | 26 875 | 10 887 | 7135 | 2921 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 23 | 23 | 23 | 23 | 16 | 13 | 11 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FAVORĪTS BĀZE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FAVORĪTS BĀZE" (reģ. nr. 41503022566) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Jelgavas iela 1P.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 639 606 €, par 6,2% mazāk nekā gadu iepriekš (682 195 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 2921 € (0,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 159 902 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 400 600 € un pašu kapitāls 318 542 € (79,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.