SIA "MODES FORMULA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6665 | 8361 | 8923 | 8533 | 5421 | 4335 | 4131 | 3800 | 3384 | 149 951 | 3156 | 2805 | 35 314 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 381 005 | 540 356 | 541 127 | 540 034 | 539 981 | 539 928 | 539 882 | 539 882 | 539 882 | 915 882 | 915 882 | 915 882 | 915 882 |
| Aktīvi kopā | 387 670 | 548 717 | 550 050 | 548 567 | 545 402 | 544 263 | 544 013 | 543 682 | 543 266 | 1 065 833 | 919 038 | 918 687 | 951 196 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 64 628 | 49 737 | 46 250 | 75 319 | 70 981 | 68 768 | 64 789 | 59 466 | 70 871 | 82 322 | 71 590 | 57 816 | 111 896 |
| Ilgtermiņa saistības | 268 692 | 421 314 | 421 314 | 441 914 | 452 514 | 463 114 | 475 484 | 475 484 | 475 484 | 475 484 | 382 801 | 444 841 | 445 461 |
| Saistības kopā | 333 320 | 471 051 | 467 564 | 517 233 | 523 495 | 531 882 | 540 273 | 534 950 | 546 355 | 557 806 | 454 391 | 502 657 | 557 357 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -15 223 | 2146 | 9240 | -25 020 | -9427 | -9526 | -8641 | 4992 | -11 821 | -10 017 | -43 380 | -48 618 | -22 191 |
| Pašu kapitāls kopā | 32 328 | 48 145 | 57 385 | 31 334 | 21 907 | 12 381 | 3740 | 8732 | -3089 | 508 027 | 464 647 | 416 030 | 393 839 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 290 154 | 425 692 | 392 499 | 372 511 | 371 136 | 376 105 | 368 073 | 361 088 | 361 548 | 398 320 | 364 600 | 337 111 | 298 938 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 449 | 8085 | 11 243 | -25 020 | -9427 | -8985 | -8215 | 5058 | -11 659 | -10 017 | -43 380 | -48 618 | -22 191 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 449 | 8085 | 11 243 | -25 020 | -9427 | -8985 | -8215 | 5058 | -11 659 | -10 017 | -43 380 | -48 618 | -22 191 |
| Pārskata gada peļņa | -15 223 | 2146 | 9240 | -25 020 | -9427 | -9526 | -8641 | 4992 | -11 821 | -10 017 | -43 380 | -48 618 | -22 191 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 67 | 66 | 64 | 65 | 61 | 54 | 49 | 47 | 46 | 37 | 37 | 28 | 24 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 1031 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA ražošanas komercfirma "SOLUTIONS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FACTOLINE" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLMĀJA" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "MODES FORMULA"
Pārskats
SIA "MODES FORMULA" (reģ. nr. 41503027883) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Nometņu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 298 938 €, par 11,3% mazāk nekā gadu iepriekš (337 111 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 22 191 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 24 (gadu iepriekš 28). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 12 456 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 951 196 € un pašu kapitāls 393 839 € (41,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA ražošanas komercfirma "SOLUTIONS".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.