Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STURING"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 748 | 34 572 | 39 407 | 35 289 | 36 848 | 46 737 | 45 270 | 51 627 | 51 058 | 56 924 | 54 952 | 73 567 | 35 471 | 28 072 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 169 640 | 159 710 | 219 841 | 205 860 | 192 793 | 180 566 | 164 055 | 148 638 | 132 540 | 117 680 | 101 925 | 94 222 | 81 447 | 63 669 |
| Aktīvi kopā | 196 388 | 194 282 | 259 248 | 241 149 | 229 641 | 227 303 | 209 325 | 200 265 | 183 598 | 174 604 | 156 877 | 167 789 | 116 918 | 91 741 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 22 768 | 26 426 | 36 414 | 31 146 | 37 028 | 47 221 | 43 648 | 48 264 | 46 662 | 45 958 | 57 505 | 57 809 | 41 787 | 33 930 |
| Ilgtermiņa saistības | 201 075 | 186 527 | 247 404 | 229 404 | 211 404 | 169 985 | 139 247 | 111 509 | 83 771 | 56 033 | 28 295 | 557 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 223 843 | 212 953 | 283 818 | 260 550 | 248 432 | 217 206 | 182 895 | 159 773 | 130 433 | 101 991 | 85 800 | 58 366 | 41 787 | 33 930 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4488 | 8108 | 1547 | 5169 | 616 | 28 888 | 22 334 | 22 477 | 17 672 | 22 448 | -1536 | 38 346 | -34 292 | -17 320 |
| Pašu kapitāls kopā | -30 129 | -22 020 | -29 785 | -24 616 | -24 006 | 4882 | 21 215 | 40 492 | 53 165 | 72 613 | 71 077 | 109 423 | 75 131 | 57 811 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 143 581 | 164 320 | 244 094 | 278 950 | 259 563 | 343 804 | 305 841 | 339 762 | 309 179 | 345 655 | 366 460 | 449 352 | 377 804 | 315 429 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 19 952 | 20 597 | 17 699 | 20 365 | 12 750 | 41 836 | 32 743 | 31 167 | 24 770 | 28 121 | 2768 | 43 320 | -31 541 | -16 207 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5040 | 8661 | 1547 | 5806 | 616 | 30 076 | 22 334 | 22 477 | 17 672 | 22 448 | -1536 | 38 346 | -34 292 | -17 320 |
| Pārskata gada peļņa | 4488 | 8108 | 1547 | 5169 | 616 | 28 888 | 22 334 | 22 477 | 17 672 | 22 448 | -1536 | 38 346 | -34 292 | -17 320 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 19 | 20 | 18 | 18 | 7 | 18 | 17 | 17 | 17 | 16 | 15 | 13 | 12 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3200 | 4999 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STURING"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STURING" (reģ. nr. 41503031520) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Motoru iela 4K.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 315 429 €, par 16,5% mazāk nekā gadu iepriekš (377 804 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 320 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 286 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 91 741 € un pašu kapitāls 57 811 € (63,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.