Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LARTANS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2024
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 528 | 4416 | 2103 | 1699 | 2931 | 4592 | 4757 | 3737 | 456 | 75 | 1283 | 1734 | 115 | 92 | 22 | 200 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 91 109 | 74 945 | 62 493 | 49 115 | 38 269 | 35 804 | 18 514 | 4984 | 7726 | 5425 | 2012 | 6709 | 11 946 | 17 800 | 16 458 | 17 164 |
| Aktīvi kopā | 101 637 | 79 361 | 64 596 | 50 814 | 41 200 | 40 396 | 23 271 | 8721 | 8182 | 5500 | 3295 | 8443 | 12 061 | 17 892 | 16 480 | 17 364 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9797 | 10 083 | 11 017 | 12 466 | 86 125 | 109 328 | 97 607 | 10 077 | 12 297 | 8640 | 8013 | 15 455 | 34 122 | 48 987 | 74 632 | 68 018 |
| Ilgtermiņa saistības | 99 618 | 88 660 | 82 754 | 75 023 | 0 | 324 | 1356 | 74 344 | 68 254 | 66 377 | 64 715 | 64 713 | 62 827 | 66 949 | 61 321 | 58 995 |
| Saistības kopā | 109 415 | 98 743 | 93 771 | 87 489 | 86 125 | 109 652 | 98 963 | 84 421 | 80 551 | 75 017 | 72 728 | 80 168 | 96 949 | 115 936 | 135 953 | 127 013 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7424 | -11 600 | -9793 | -7500 | -8250 | -5336 | -6435 | -9 | 3331 | 2852 | 84 | -2292 | -13 163 | -13 156 | -11 119 | 3489 |
| Pašu kapitāls kopā | -7778 | -19 382 | -29 175 | -36 675 | -44 925 | -69 256 | -75 692 | -75 700 | -72 369 | -69 517 | -69 433 | -71 725 | -84 888 | -98 044 | -119 473 | -109 649 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 30 596 | 15 444 | 16 960 | 15 952 | 17 343 | 27 558 | 25 484 | 29 491 | 19 995 | 19 930 | 19 538 | 18 068 | 21 606 | 23 430 | 25 022 | 23 651 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2054 | -8198 | -1803 | -1620 | -4712 | -4536 | -5699 | -7 | 3490 | 2944 | 238 | -2126 | -11 550 | -12 941 | -10 547 | 4062 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7058 | -11 443 | -9290 | -6954 | -7746 | -4619 | -5718 | -9 | 3331 | 2852 | 84 | -2292 | -13 163 | -13 156 | -11 119 | 3489 |
| Pārskata gada peļņa | -7424 | -11 600 | -9793 | -7500 | -8250 | -5336 | -6435 | -9 | 3331 | 2852 | 84 | -2292 | -13 163 | -13 156 | -11 119 | 3489 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LARTANS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LARTANS" (reģ. nr. 41503032282) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Ventspils iela 31 - 4.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 23 651 €, par 5,5% mazāk nekā gadu iepriekš (25 022 €). No 2009. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,7% gadā. 2024. gada peļņa bija 3489 € (14,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 16 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5913 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-109 649 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.