SIA "Pagasta attīstība"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5847 | 8612 | 10 571 | 11 549 | 11 606 | 19 200 | 28 372 | 27 599 | 42 550 | 41 387 | 46 712 | 35 243 | 42 931 | 48 696 | 51 243 | 48 965 | 55 988 | 24 649 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 58 927 | 47 745 | 38 070 | 27 560 | 15 651 | 22 693 | 40 255 | 36 531 | 50 436 | 58 342 | 55 349 | 87 915 | 85 352 | 86 766 | 85 546 | 69 118 | 67 284 | 78 385 |
| Aktīvi kopā | 64 774 | 56 357 | 48 641 | 39 109 | 27 257 | 41 893 | 68 627 | 64 130 | 92 986 | 99 729 | 102 061 | 123 158 | 128 283 | 135 462 | 136 789 | 118 083 | 123 272 | 103 034 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 349 | 412 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6235 | 7372 | 2111 | 2219 | 2041 | 4574 | 2294 | 4303 | 3999 | 1263 | 648 | 265 |
| Ilgtermiņa saistības | 73 140 | 78 250 | 85 575 | 81 682 | 81 155 | 97 760 | 154 693 | 125 672 | 112 079 | 81 225 | 83 225 | 97 075 | 100 175 | 100 975 | 100 975 | 100 975 | 100 975 | 96 775 |
| Saistības kopā | 73 489 | 78 662 | 85 575 | 81 682 | 81 155 | 97 760 | 160 928 | 133 044 | 114 190 | 83 444 | 85 266 | 101 649 | 102 469 | 105 278 | 104 974 | 102 238 | 101 623 | 97 040 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7121 | -13 590 | -14 629 | -5639 | -11 325 | -1969 | -12 809 | 23 387 | 47 716 | 31 987 | 510 | -8986 | 4304 | 4370 | 1631 | -15 970 | 5804 | -15 655 |
| Pašu kapitāls kopā | -8715 | -22 305 | -36 934 | -42 573 | -53 898 | -55 867 | -92 301 | -68 914 | -21 204 | 16 285 | 16 795 | 21 509 | 25 814 | 30 184 | 31 815 | 15 845 | 21 649 | 5994 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1389 | 2320 | 7621 | 9916 | 15 754 | 23 332 | 19 077 | 20 447 | 27 118 | 25 285 | 24 022 | 19 653 | 24 427 | 21 829 | 30 916 | 36 237 | 44 716 | 1082 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7121 | -13 581 | -14 580 | -5626 | -10 982 | -1723 | -12 262 | 24 088 | 47 716 | 31 987 | 510 | -8986 | 4304 | 4370 | 1631 | -15 970 | 5804 | -15 655 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7112 | -13 580 | -14 580 | -5626 | -10 982 | -1723 | -12 303 | 23 914 | 47 716 | 31 987 | 510 | -8986 | 4304 | 4370 | 1631 | -15 970 | 5804 | -15 655 |
| Pārskata gada peļņa | -7121 | -13 590 | -14 629 | -5639 | -11 325 | -1969 | -12 809 | 23 387 | 47 716 | 31 987 | 510 | -8986 | 4304 | 4370 | 1631 | -15 970 | 5804 | -15 655 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Pagasta attīstība"
Pārskats
SIA "Pagasta attīstība" (reģ. nr. 41503034508) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Krāslavas nov., Kombuļu pag., Bolūži, "Ērgļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1082 €, par 97,6% mazāk nekā gadu iepriekš (44 716 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,5% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 15 655 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1082 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 103 034 € un pašu kapitāls 5994 € (5,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.