Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Far Lux"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3517 | 22 996 | 22 471 | 15 675 | 23 894 | 20 238 | 13 704 | 3927 | 6478 | 12 508 | 2015 | 7594 | 19 035 | 20 608 | 4196 | 12 268 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 119 | 73 560 | 70 417 | 75 553 | 114 126 | 101 656 | 92 571 | 85 021 | 78 302 | 75 589 | 78 455 | 71 581 | 71 656 | 67 117 | 58 502 | 30 763 |
| Aktīvi kopā | 3636 | 96 556 | 92 888 | 91 228 | 138 020 | 121 894 | 106 275 | 88 948 | 84 780 | 88 097 | 80 470 | 79 175 | 90 691 | 87 725 | 62 698 | 43 031 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1846 | 50 319 | 33 807 | 17 927 | 20 550 | 38 408 | 45 939 | 38 547 | 46 872 | 57 303 | 43 523 | 41 503 | 38 102 | 45 866 | 45 479 | 39 434 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 43 583 | 39 482 | 35 463 | 43 029 | 35 623 | 27 873 | 19 919 | 12 154 | 3098 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1846 | 93 902 | 73 289 | 53 390 | 63 579 | 74 031 | 73 812 | 58 466 | 59 026 | 60 401 | 43 523 | 41 503 | 38 102 | 45 866 | 45 479 | 39 434 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -408 | 864 | 16 945 | 18 239 | 20 602 | -26 219 | -15 400 | -1981 | -4728 | 1942 | 9251 | 726 | 14 916 | -10 730 | -24 640 | -13 622 |
| Pašu kapitāls kopā | 1790 | 2654 | 19 599 | 37 838 | 74 441 | 47 863 | 32 463 | 30 482 | 25 754 | 27 696 | 36 947 | 37 672 | 52 589 | 41 859 | 17 219 | 3597 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 485 | 73 150 | 92 436 | 191 438 | 233 373 | 66 481 | 52 435 | 70 427 | 62 162 | 59 912 | 65 985 | 92 104 | 118 672 | 102 062 | 80 274 | 98 674 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -233 | 2703 | 21 961 | 24 813 | 27 879 | -23 730 | -13 295 | 2306 | -2371 | 5401 | 10 357 | 5966 | 17 612 | -3886 | -22 048 | 175 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -408 | 864 | 18 878 | 21 750 | 23 610 | -26 219 | -15 400 | -1831 | -4728 | 1942 | 9251 | 726 | 14 916 | -10 730 | -24 640 | -13 622 |
| Pārskata gada peļņa | -408 | 864 | 16 945 | 18 239 | 20 602 | -26 219 | -15 400 | -1981 | -4728 | 1942 | 9251 | 726 | 14 916 | -10 730 | -24 640 | -13 622 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 6 | 12 | 14 | 13 | 12 | 8 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Far Lux"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Far Lux" (reģ. nr. 41503036299) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Daugavpils, Spaļu iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 98 674 €, par 22,9% vairāk nekā gadu iepriekš (80 274 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 42,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 622 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 19 735 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 43 031 € un pašu kapitāls 3597 € (8,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.