Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jāņozols"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 31 909 | 26 230 | 34 319 | 51 593 | 33 002 | 33 946 | 32 466 | 29 968 | 27 268 | 23 729 | 40 111 | 52 617 | 62 660 | 37 463 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 44 607 | 41 175 | 95 377 | 102 383 | 68 403 | 35 949 | 13 596 | 13 499 | 12 979 | 14 451 | 14 424 | 19 998 | 28 301 | 23 432 |
| Aktīvi kopā | 76 516 | 67 405 | 129 696 | 153 976 | 101 405 | 69 895 | 46 062 | 43 467 | 40 247 | 38 180 | 54 535 | 72 615 | 90 961 | 60 895 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 23 596 | 27 880 | 18 632 | 34 203 | 20 354 | 22 004 | 20 517 | 21 508 | 20 340 | 20 172 | 22 321 | 23 791 | 17 927 | 10 384 |
| Ilgtermiņa saistības | 54 760 | 36 301 | 98 180 | 114 266 | 106 443 | 86 716 | 69 799 | 56 371 | 52 259 | 52 259 | 52 259 | 46 496 | 46 496 | 46 496 |
| Saistības kopā | 78 356 | 64 181 | 116 812 | 148 469 | 126 797 | 108 720 | 90 316 | 77 879 | 72 599 | 72 431 | 74 580 | 70 287 | 64 423 | 56 880 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5240 | 5043 | 9659 | -13 636 | -29 879 | -13 039 | -5490 | 9780 | 2060 | -1899 | 14 207 | 19 527 | 24 210 | -22 523 |
| Pašu kapitāls kopā | -2736 | 2307 | 11 966 | 3391 | -26 488 | -39 527 | -45 017 | -35 237 | -33 177 | -35 076 | -20 870 | 1503 | 25 713 | 3190 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 49 178 | 57 511 | 58 446 | 69 038 | 26 344 | 27 533 | 41 444 | 23 708 | 23 657 | 7627 | 20 369 | 34 024 | 72 635 | 1610 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5227 | 6015 | 11 528 | -11 993 | -28 720 | -12 347 | -4952 | 9780 | 2060 | -1899 | 14 207 | 19 527 | 24 210 | -22 523 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5240 | 5043 | 9659 | -13 636 | -29 879 | -13 039 | -5217 | 9780 | 2060 | -1899 | 14 207 | 19 527 | 24 210 | -22 523 |
| Pārskata gada peļņa | 5240 | 5043 | 9659 | -13 636 | -29 879 | -13 039 | -5490 | 9780 | 2060 | -1899 | 14 207 | 19 527 | 24 210 | -22 523 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jāņozols"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jāņozols" (reģ. nr. 41503036509) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Daugavpils nov., Ambeļu pag., Kalna Škapari.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 1610 €, par 97,8% mazāk nekā gadu iepriekš (72 635 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 23,1% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 22 523 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 537 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 60 895 € un pašu kapitāls 3190 € (5,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.