Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SPS MARGO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 859 | 1401 | 625 | 103 722 | 150 105 | 120 172 | 118 503 | 81 947 | 75 206 | 76 282 | 85 108 | 67 303 | 67 984 | 4302 | 5456 | 2622 | 9282 | 25 608 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 731 | 11 857 | 5683 | 1316 | 764 | 28 923 | 81 178 | 68 906 | 58 780 | 48 813 | 38 857 | 28 902 | 20 929 | 13 160 | 8834 | 8834 | 8834 | 8834 |
| Aktīvi kopā | 21 590 | 13 258 | 6308 | 105 038 | 150 869 | 149 095 | 199 681 | 150 853 | 133 986 | 125 095 | 123 965 | 96 205 | 88 913 | 17 462 | 14 290 | 11 456 | 18 116 | 34 442 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 764 | 4923 | 1250 | 103 494 | 145 821 | 143 226 | 207 345 | 158 407 | 140 023 | 130 773 | 128 733 | 100 129 | 96 984 | 17 726 | 17 580 | 18 073 | 19 213 | 44 385 |
| Ilgtermiņa saistības | 5707 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 16 471 | 4923 | 1250 | 103 494 | 145 821 | 143 226 | 207 345 | 158 407 | 140 023 | 130 773 | 128 733 | 100 129 | 96 984 | 17 726 | 17 580 | 18 073 | 19 213 | 44 385 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7419 | 3137 | -3257 | -3455 | 3504 | 821 | -16 015 | 110 | 1517 | 359 | 910 | 844 | -4147 | 7807 | -3026 | -3327 | 5520 | -8846 |
| Pašu kapitāls kopā | 5119 | 8256 | 4999 | 1544 | 5048 | 5869 | -7664 | -7554 | -6037 | -5678 | -4768 | -3924 | -8071 | -264 | -3290 | -6617 | -1097 | -9943 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 28 179 | 12 705 | 2975 | 122 303 | 58 647 | 14 386 | 9200 | 89 266 | 31 778 | 8425 | 34 132 | 24 728 | 4176 | 182 306 | 7546 | 8581 | 19 048 | 15 531 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5670 | 2538 | -4182 | -1094 | 2382 | -869 | -15 720 | -14 346 | -11 583 | -9813 | -4694 | -4091 | -7420 | 8384 | -3091 | -3615 | 5673 | -8559 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5670 | 2320 | -4188 | -3455 | 3504 | 821 | -16 015 | 110 | 1517 | 764 | 910 | 844 | -4147 | 7807 | -3026 | -3327 | 5520 | -8846 |
| Pārskata gada peļņa | -7419 | 3137 | -3257 | -3455 | 3504 | 821 | -16 015 | 110 | 1517 | 359 | 910 | 844 | -4147 | 7807 | -3026 | -3327 | 5520 | -8846 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SPS MARGO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SPS MARGO" (reģ. nr. 41503036725) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Preiļu nov., Rušonas pag., Zolva, "Medaines".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 15 531 €, par 18,5% mazāk nekā gadu iepriekš (19 048 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8846 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 531 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-9943 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.