Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EnVers Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6940 | 26 748 | 62 539 | 227 087 | 495 972 | 546 882 | 589 718 | 1 077 538 | 790 356 | 662 230 | 2 300 673 | 1 948 159 | 2 824 213 | 2 226 580 | 2 226 878 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 48 | 3150 | 2997 | 54 985 | 76 571 | 65 617 | 76 325 | 64 430 | 452 517 | 367 746 | 44 530 | 22 393 | 14 653 | 7692 | 3240 |
| Aktīvi kopā | 6988 | 29 898 | 65 536 | 282 072 | 572 543 | 612 499 | 666 043 | 1 141 968 | 1 242 873 | 1 029 976 | 2 345 203 | 1 970 552 | 2 838 866 | 2 234 272 | 2 230 118 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4073 | 13 656 | 49 441 | 129 608 | 330 884 | 434 497 | 652 631 | 614 797 | 1 011 591 | 778 583 | 1 939 545 | 1 367 765 | 1 115 014 | 407 926 | 351 700 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 14 855 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 162 069 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4073 | 28 511 | 49 441 | 129 608 | 330 884 | 434 497 | 652 631 | 614 797 | 1 173 660 | 778 583 | 1 939 545 | 1 367 765 | 1 115 014 | 407 926 | 351 700 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3226 | -1880 | 13 894 | 131 437 | 89 201 | 59 696 | 8324 | 513 759 | 66 363 | 248 553 | 154 265 | 214 052 | 1 131 773 | 102 494 | 52 072 |
| Pašu kapitāls kopā | 2763 | 883 | 14 777 | 152 464 | 241 659 | 178 002 | 13 412 | 527 171 | 69 213 | 251 393 | 405 658 | 602 787 | 1 723 852 | 1 826 346 | 1 878 418 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 27 784 | 68 550 | 169 182 | 607 302 | 1 307 098 | 1 883 524 | 4 240 728 | 4 971 145 | 4 966 421 | 4 447 187 | 4 074 444 | 3 481 242 | 3 340 883 | 3 248 857 | 2 035 441 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3405 | -1503 | 16 548 | 166 423 | 148 014 | 123 167 | 41 105 | 525 591 | 255 386 | 630 628 | 152 608 | 213 700 | 1 131 773 | 102 494 | 52 072 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3405 | -1503 | 16 548 | 151 306 | 106 475 | 69 098 | 18 725 | 513 759 | 269 648 | 630 167 | 157 079 | 214 052 | 1 131 773 | 102 494 | 52 072 |
| Pārskata gada peļņa | 3226 | -1880 | 13 894 | 131 437 | 89 201 | 59 696 | 8324 | 513 759 | 66 363 | 248 553 | 154 265 | 214 052 | 1 131 773 | 102 494 | 52 072 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | 11 | 11 | 10 | 10 | 9 | 9 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 123 353 | 172 914 | 0 | 524 321 | 66 373 | 0 | 16 923 | 10 708 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EnVers Group"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EnVers Group" (reģ. nr. 41503048391) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jāņa Dikmaņa iela 4 - 29.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 035 441 €, par 37,3% mazāk nekā gadu iepriekš (3 248 857 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 52 072 € (2,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 226 160 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 230 118 € un pašu kapitāls 1 878 418 € (84,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir DIGICERT, INC..
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.