Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LUC MEDICAL"Aktīvs

41503049560Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2009

Finanšu rādītāji

746 434 €+23,7%
Apgrozījums 2025
+14,9%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
0250 tūkst.500 tūkst.750 tūkst.1 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 55 830 € (7% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~55 830 €
2024 ~40 540 €
2023 ~24 095 €
2022 ~83 532 €
2021 ~279 874 €
2020 ~54 849 €
2019 ~47 745 €
2018 ~230 000 €
2017 ~120 437 €
2016 ~25 000 €
2015 ~50 000 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
20100 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā54 75852 73693 52985 017173 52913 70145 870101 40944 466111 010233 343491 700614 784729 912796 844864 045
Pamatlīdzekļi kopā39 913263 747222 366210 843263 918242 697257 231209 182244 429304 249240 058137 44588 21362 394111 903272 208
Aktīvi kopā94 671316 483315 895295 860437 447256 398303 101310 591288 895415 259473 401629 145702 997792 306908 7471 136 253
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības51 307133 08177 07367 44895 15661 89257 69251 932120 76067 965169 01976 04264 64281 16267 08297 003
Ilgtermiņa saistības36 225166 315231 798178 047182 6390009075101 30120 00000000
Saistības kopā87 532299 396308 871245 495277 79561 89257 69251 932129 835169 266189 01976 04264 64281 16267 08297 003
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa51396197-13 33443 35193 02476 60680 437129 890148 972134 67893 238548 595168 78496 884171 061253 415
Pašu kapitāls kopā713913 336243 353148 592175 198230 635240 088159 060245 993284 382553 103638 355711 144841 6651 039 250
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums93 277151 748238 043297 509470 285500 951513 579475 127468 629568 155608 502925 688620 869563 668603 331746 434
Saimnieciskās darbības peļņa512119 209422957 222105 84090 62189 391149 451150 945135 44296 000550 620168 784102 908181 199267 376
Peļņa pirms nodokļiem51396197-13 33443 35193 02482 65889 391148 282148 972134 67893 238548 595168 784102 908181 199267 376
Pārskata gada peļņa51396197-13 33443 35193 02476 60680 437129 890148 972134 67893 238548 595168 78496 884171 061253 415
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki691414141313212738454655313333
Aprēķinātā dividende0000050 00025 000120 437230 00047 74554 849279 87483 53224 09540 54055 830

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%60,45%0,84%Sabiedrība ar ierobež…4Hublarovs OļegsSabiedrība ar ierobež…
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LUC MEDICAL"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LUC MEDICAL" (reģ. nr. 41503049560) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Rīgas iela 54A.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 746 434 €, par 23,7% vairāk nekā gadu iepriekš (603 331 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 253 415 € (34,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 33. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 619 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 136 253 € un pašu kapitāls 1 039 250 € (91,5% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.