Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latgales baseini"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9107 | 13 089 | 18 954 | 19 789 | 48 334 | 42 529 | 6869 | 47 561 | 60 648 | 96 202 | 47 642 | 49 546 | 39 614 | 48 018 | 33 717 | 36 142 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 1464 | 1388 | 476 | 5426 | 11 496 | 8819 | 5819 | 29 873 | 22 757 | 15 688 | 10 086 | 5043 | 1098 | 548 | 85 |
| Aktīvi kopā | 9107 | 14 553 | 20 342 | 20 265 | 53 760 | 54 025 | 15 688 | 53 380 | 90 521 | 118 959 | 63 330 | 59 632 | 44 657 | 49 116 | 34 265 | 36 227 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1446 | 9777 | 7517 | 33 842 | 34 123 | 36 817 | 30 020 | 66 259 | 89 027 | 135 674 | 51 378 | 67 667 | 74 735 | 57 051 | 55 331 | 40 083 |
| Ilgtermiņa saistības | 8320 | 12 708 | 8400 | 5402 | 8136 | 9833 | 2164 | 0 | 19 283 | 15 280 | 70 463 | 65 774 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 |
| Saistības kopā | 9766 | 22 485 | 15 917 | 39 244 | 42 259 | 46 650 | 32 184 | 66 259 | 108 310 | 150 954 | 121 841 | 133 441 | 134 735 | 117 051 | 115 331 | 100 083 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1659 | -8273 | 12 358 | -23 404 | 38 506 | -4126 | -23 865 | 3617 | -4910 | -14 207 | -26 516 | -15 298 | -16 271 | 22 143 | -13 131 | 17 210 |
| Pašu kapitāls kopā | -659 | -7932 | 4425 | -18 979 | 11 501 | 7375 | -16 496 | -12 879 | -17 789 | -31 995 | -58 511 | -73 809 | -90 078 | -67 935 | -81 066 | -63 856 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2239 | 27 219 | 78 541 | 34 042 | 214 277 | 157 040 | 89 981 | 159 135 | 157 854 | 243 905 | 202 926 | 80 231 | 84 618 | 118 754 | 55 007 | 66 775 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1659 | -8145 | 13 693 | -22 677 | 40 429 | -3399 | -23 349 | 3827 | -4562 | -13 198 | -25 663 | -14 242 | -15 801 | 22 479 | -12 924 | 17 211 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1659 | -8273 | 12 737 | -23 404 | 39 300 | -4126 | -23 865 | 3617 | -4562 | -14 167 | -26 469 | -14 837 | -16 190 | 22 247 | -12 927 | 17 211 |
| Pārskata gada peļņa | -1659 | -8273 | 12 358 | -23 404 | 38 506 | -4126 | -23 865 | 3617 | -4910 | -14 207 | -26 516 | -15 298 | -16 271 | 22 143 | -13 131 | 17 210 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latgales baseini"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latgales baseini" (reģ. nr. 41503050875) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Līvānu nov., Līvāni, Domes iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 66 775 €, par 21,4% vairāk nekā gadu iepriekš (55 007 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 17 210 € (25,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 388 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-63 856 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.