SIA "LinBau"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 531 | 36 922 | 63 871 | 73 198 | 73 680 | 91 758 | 151 760 | 202 803 | 138 051 | 225 697 | 311 351 | 231 597 | 373 929 | 320 045 | 528 057 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 50 738 | 53 359 | 48 898 | 77 692 | 130 826 | 117 142 | 166 987 | 151 548 | 269 864 | 258 499 | 239 339 | 203 350 | 143 040 | 178 128 | 199 783 |
| Aktīvi kopā | 66 269 | 90 281 | 112 769 | 150 890 | 204 506 | 208 900 | 318 747 | 354 351 | 407 915 | 484 196 | 550 690 | 434 947 | 516 969 | 498 173 | 727 840 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 509 | 25 686 | 21 401 | 11 675 | 17 082 | 0 | 21 815 | 14 075 | 6116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 000 | 20 659 | 6050 | 63 388 | 69 797 | 75 283 | 4216 | 17 768 | 10 973 | 24 532 |
| Saistības kopā | 24 509 | 25 686 | 21 401 | 11 675 | 17 082 | 11 000 | 42 474 | 20 125 | 69 504 | 69 797 | 75 283 | 4216 | 17 768 | 10 973 | 24 532 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 41 710 | 22 835 | 26 773 | 9209 | 48 209 | 10 476 | 80 613 | 69 073 | 73 678 | 75 988 | 61 007 | -44 672 | 68 470 | -12 002 | 216 109 |
| Pašu kapitāls kopā | 41 760 | 64 595 | 91 368 | 139 215 | 187 424 | 197 900 | 276 273 | 334 226 | 338 411 | 414 399 | 475 407 | 430 731 | 499 201 | 487 200 | 703 308 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 90 802 | 100 007 | 98 516 | 120 937 | 222 935 | 236 051 | 367 297 | 306 754 | 369 590 | 468 553 | 439 293 | 192 280 | 413 020 | 259 431 | 446 683 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 47 308 | 26 054 | 31 364 | 10 473 | 50 015 | 11 595 | 91 205 | 69 587 | 74 150 | 76 059 | 61 744 | -39 464 | 73 994 | -11 978 | 229 338 |
| EBITDA | — | — | — | 29 484 | 73 573 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 47 308 | 26 054 | 31 364 | 10 266 | 52 565 | 11 595 | 91 005 | 69 073 | 73 678 | 75 988 | 61 007 | -44 672 | 68 470 | -12 002 | 216 109 |
| Pārskata gada peļņa | 41 710 | 22 835 | 26 773 | 9209 | 48 209 | 10 476 | 80 613 | 69 073 | 73 678 | 75 988 | 61 007 | -44 672 | 68 470 | -12 002 | 216 109 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | 30 987 | 65 806 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | 19 011 | 23 558 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 7 | 6 | 6 | 7 | 7 | 9 | 9 | 9 | 11 | 11 | 7 | 7 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2240 | 11 120 | 69 493 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "LinBau"
Pārskats
SIA "LinBau" (reģ. nr. 41503053119) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Asteru iela 111.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 446 683 €, par 72,2% vairāk nekā gadu iepriekš (259 431 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 216 109 € (48,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 111 671 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 727 840 € un pašu kapitāls 703 308 € (96,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.