SIA "Kankuļi Timber"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 149 744 € (98% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 31 818 | 164 570 | 133 996 | 117 027 | 142 310 | 225 465 | 188 377 | 218 641 | 455 677 | 311 231 | 308 884 | 170 650 | 157 429 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 9885 | 28 085 | 90 928 | 121 565 | 94 672 | 71 269 | 77 232 | 48 148 | 29 210 | 11 155 | 6391 | 0 |
| Aktīvi kopā | 31 818 | 174 455 | 162 081 | 207 955 | 263 875 | 320 137 | 259 646 | 295 873 | 503 825 | 340 441 | 320 039 | 177 041 | 157 429 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5307 | 20 276 | 24 565 | 38 519 | 42 086 | 32 905 | 15 240 | 48 778 | 45 920 | 31 753 | 26 298 | 24 295 | 32 174 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5307 | 20 276 | 24 565 | 38 519 | 42 086 | 32 905 | 15 240 | 48 778 | 45 920 | 31 753 | 26 298 | 24 295 | 32 174 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 19 882 | 141 546 | 78 792 | 106 896 | 111 145 | 283 485 | 37 920 | 162 689 | 610 810 | 570 783 | 225 053 | 259 005 | 122 253 |
| Pašu kapitāls kopā | 26 511 | 153 977 | 136 770 | 169 436 | 221 789 | 287 232 | 244 406 | 247 095 | 457 905 | 308 688 | 293 741 | 152 746 | 125 255 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 239 245 | 762 291 | 693 710 | 807 802 | 860 384 | 1 243 199 | 659 530 | 1 176 738 | 1 772 430 | 2 407 650 | 1 799 101 | 1 684 903 | 1 681 571 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 31 484 | 166 525 | 92 697 | 121 526 | 127 325 | 283 485 | 57 920 | 202 689 | 710 810 | 750 783 | 285 053 | 359 005 | 372 509 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 31 187 | 166 525 | 92 697 | 121 526 | 127 325 | 283 485 | 57 920 | 202 689 | 710 810 | 750 783 | 285 053 | 359 005 | 372 509 |
| Pārskata gada peļņa | 19 882 | 141 546 | 78 792 | 106 896 | 111 145 | 283 485 | 37 920 | 162 689 | 610 810 | 570 783 | 225 053 | 259 005 | 122 253 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 19 | 19 | 18 | 19 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | — | 14 080 | 95 999 | 74 230 | 58 792 | 218 042 | 80 746 | 160 000 | 0 | 0 | 240 000 | 0 | 149 744 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Kalni B" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "Kankuļi Timber"
Pārskats
SIA "Kankuļi Timber" (reģ. nr. 41503065404) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Preiļu nov., Rušonas pag., Kankuļi, "Liepiņas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 681 571 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 122 253 € (7,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 18. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 93 421 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 157 429 € un pašu kapitāls 125 255 € (79,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.