Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STOMAK"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 594 | 5807 | 9447 | 10 108 | 38 980 | 48 004 | 77 659 | 54 711 | 83 656 | 63 465 | 88 111 | 124 790 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2455 | 45 564 | 53 234 | 60 934 | 92 351 | 135 216 | 116 394 | 128 319 | 117 186 | 120 369 | 96 859 | 113 943 |
| Aktīvi kopā | 19 049 | 51 371 | 62 681 | 71 042 | 131 331 | 183 220 | 194 053 | 183 030 | 200 842 | 183 834 | 184 970 | 238 733 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3903 | 27 717 | 31 701 | 24 365 | 3347 | 7589 | 5175 | 12 877 | 6544 | 3215 | 4346 | 10 760 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3903 | 27 717 | 31 701 | 24 365 | 3347 | 7589 | 5175 | 12 877 | 6544 | 3215 | 4346 | 10 760 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 12 202 | 8086 | 7892 | 15 697 | 81 307 | 47 647 | 13 247 | -18 725 | 24 145 | -13 679 | 5 | 47 349 |
| Pašu kapitāls kopā | 15 002 | 23 088 | 30 980 | 46 677 | 127 984 | 175 631 | 188 878 | 170 153 | 194 298 | 180 619 | 180 624 | 227 973 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 21 800 | 103 042 | 60 303 | 80 266 | 183 273 | 191 923 | 164 883 | 166 277 | 250 952 | 134 121 | 148 750 | 219 048 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 14 282 | 8086 | 7892 | 16 533 | 81 312 | 47 647 | 13 247 | -18 725 | 24 145 | -13 679 | 5 | 47 349 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 282 | 8086 | 7892 | 16 533 | 81 312 | 47 647 | 13 247 | -18 725 | 24 145 | -13 679 | 5 | 47 349 |
| Pārskata gada peļņa | 12 202 | 8086 | 7892 | 15 697 | 81 307 | 47 647 | 13 247 | -18 725 | 24 145 | -13 679 | 5 | 47 349 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STOMAK"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STOMAK" (reģ. nr. 41503067320) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Liliju iela 25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 219 048 €, par 47,3% vairāk nekā gadu iepriekš (148 750 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 47 349 € (21,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 73 016 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 238 733 € un pašu kapitāls 227 973 € (95,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.