SIA "Svente Mng"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 71 698 | 59 416 | 53 055 | 50 854 | 28 887 | 51 810 | 63 049 | 43 117 | 38 814 | 24 021 | 47 466 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7121 | 23 758 | 23 656 | 20 947 | 11 939 | 14 304 | 11 392 | 14 760 | 16 180 | 14 991 | 20 911 |
| Aktīvi kopā | 78 819 | 83 174 | 76 711 | 71 801 | 40 826 | 66 114 | 74 441 | 57 877 | 54 994 | 39 012 | 68 377 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 92 186 | 173 958 | 242 036 | 251 401 | 166 490 | 186 862 | 79 949 | 48 640 | 53 505 | 31 385 | 67 376 |
| Ilgtermiņa saistības | 26 605 | 26 605 | 37 089 | 25 380 | 119 878 | 47 707 | 7466 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 118 791 | 200 563 | 279 125 | 276 781 | 286 368 | 234 569 | 87 415 | 48 640 | 53 505 | 31 385 | 67 376 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -42 772 | -77 417 | -85 025 | -2566 | -40 562 | 77 087 | 155 481 | 22 211 | -7748 | 6138 | -6626 |
| Pašu kapitāls kopā | -39 972 | -117 389 | -202 414 | -204 980 | -245 542 | -168 455 | -12 974 | 9237 | 1489 | 7627 | 1001 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 511 191 | 694 566 | 667 565 | 650 392 | 606 809 | 415 437 | 217 945 | 750 707 | 974 220 | 1 061 197 | 1 185 715 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -42 772 | -76 566 | -83 780 | -406 | -24 355 | 89 662 | 157 158 | 22 414 | -7748 | 6138 | -6626 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -42 772 | -77 417 | -85 025 | -1821 | -37 059 | 79 856 | 155 495 | 22 391 | -7748 | 6138 | -6626 |
| Pārskata gada peļņa | -42 772 | -77 417 | -85 025 | -2566 | -40 562 | 77 087 | 155 481 | 22 211 | -7748 | 6138 | -6626 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 66 | 76 | 75 | 60 | 47 | 45 | 42 | 38 | 41 | 44 | 46 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Svente Mng"
Pārskats
SIA "Svente Mng" (reģ. nr. 41503070208) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Cietokšņa iela 60.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 185 715 €, par 11,7% vairāk nekā gadu iepriekš (1 061 197 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6626 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 46 (gadu iepriekš 44). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 776 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 68 377 € un pašu kapitāls 1001 € (1,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.