SIA "IunI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2024
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 | 60 | 159 | 42 | 5 | 113 | 12 383 | 6801 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 88 265 | 91 150 |
| Aktīvi kopā | 16 | 60 | 159 | 42 | 5 | 113 | 100 648 | 97 951 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 655 | 562 | 565 | 715 | 738 | 762 | 1891 | 1958 |
| Ilgtermiņa saistības | 1741 | 1886 | 1056 | 276 | 0 | 0 | 90 808 | 89 340 |
| Saistības kopā | 2396 | 2448 | 1621 | 991 | 738 | 762 | 92 699 | 91 298 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2390 | -8 | 926 | 513 | 216 | 84 | 3608 | -1297 |
| Pašu kapitāls kopā | -2380 | -2388 | -1462 | -949 | -733 | -649 | 7949 | 6653 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 5553 | 356 | 1237 | 6345 | 2242 | 5603 | 37 194 | 31 609 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2346 | -8 | 926 | 513 | 216 | 84 | 3608 | -1297 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2390 | -8 | 926 | 513 | 216 | 84 | 3608 | -1297 |
| Pārskata gada peļņa | -2390 | -8 | 926 | 513 | 216 | 84 | 3608 | -1297 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Viks Projekti" — 100%
Kopsavilkums: SIA "IunI"
Pārskats
SIA "IunI" (reģ. nr. 41503076357) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Baloži, Pļavu iela 13.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 31 609 €, par 15,0% mazāk nekā gadu iepriekš (37 194 €). No 2017. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 28,2% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1297 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 8 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 609 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 97 951 € un pašu kapitāls 6653 € (6,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA MM miljons risinājumu. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.