SIA "Bauco"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2024
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 592 | 374 | 21 590 | 17 514 | 128 001 | 125 277 | 682 659 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 112 236 | 182 236 | 182 236 | 182 236 |
| Aktīvi kopā | 592 | 374 | 21 590 | 129 750 | 310 237 | 307 513 | 864 895 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 1010 | 965 | 21 623 | 16 544 | 4721 | 4536 | 283 185 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 120 680 | 334 586 | 340 341 | 571 589 |
| Saistības kopā | 1010 | 965 | 21 623 | 137 224 | 339 307 | 344 877 | 854 774 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -428 | -173 | 558 | -10 231 | -21 596 | -8294 | 47 485 |
| Pašu kapitāls kopā | -418 | -591 | -33 | -7474 | -29 070 | -37 364 | 10 121 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 432 | 0 | 616 413 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -428 | -173 | 558 | -10 231 | -21 596 | -8294 | 47 485 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -428 | -173 | 558 | -10 231 | -21 596 | -8294 | 47 485 |
| Pārskata gada peļņa | -428 | -173 | 558 | -10 231 | -21 596 | -8294 | 47 485 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Bauco"
Pārskats
SIA "Bauco" (reģ. nr. 41503081269) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Svīres iela 6 - 15.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 616 413 €. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2024). 2024. gada peļņa bija 47 485 € (7,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 7 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 308 207 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 864 895 € un pašu kapitāls 10 121 € (1,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.