SIA "VRV 2018"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7574 | 43 966 | 47 475 | 77 744 | 210 553 | 256 247 | 245 713 | 316 253 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3504 | 22 726 | 14 677 | 10 291 | 8000 | 2667 | 1319 | 3489 |
| Aktīvi kopā | 11 078 | 66 692 | 62 152 | 88 035 | 218 553 | 258 914 | 247 032 | 319 742 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 9151 | 83 010 | 121 700 | 119 063 | 196 276 | 223 980 | 213 320 | 281 897 |
| Ilgtermiņa saistības | 700 | 46 084 | 28 525 | 22 500 | 45 500 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9851 | 129 094 | 150 225 | 141 563 | 241 776 | 223 980 | 213 320 | 281 897 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1578 | -63 825 | -25 671 | 2045 | 30 305 | 58 157 | -3180 | 4133 |
| Pašu kapitāls kopā | 1227 | -62 402 | -88 073 | -53 528 | -23 223 | 34 934 | 33 712 | 37 845 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 782 | 289 555 | 277 602 | 477 885 | 837 135 | 1 412 389 | 1 446 824 | 1 507 480 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1578 | -63 094 | -24 967 | 2045 | 30 305 | 58 157 | -3180 | 4133 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1578 | -63 544 | -25 530 | 2045 | 30 305 | 58 157 | -3180 | 4133 |
| Pārskata gada peļņa | -1578 | -63 825 | -25 671 | 2045 | 30 305 | 58 157 | -3180 | 4133 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 4 | 7 | 5 | 5 | 8 | 12 | 11 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ENERGOMĒRĪŠANAS SERVISS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FĒNIKSS VVS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LA VIDA D" — 2 kopīgas personas
- Biedrība "Daugavpils tenisa klubs"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAUGAVPILS ENERGOCELTNIEKS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Elektro VM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "European Credit"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M&S Technology"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MV investment"
- SIA "Triphouse"
- SIA "Melsen"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M&S Technology"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MV investment"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAUGAVPILS ENERGOCELTNIEKS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FĒNIKSS VVS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LA VIDA D"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Elektro VM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Pellets Energy"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "European Credit"
- SIA "TUK D"
Kopsavilkums: SIA "VRV 2018"
Pārskats
SIA "VRV 2018" (reģ. nr. 41503082334) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, 18. novembra iela 319C.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 507 480 €, par 4,2% vairāk nekā gadu iepriekš (1 446 824 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 195% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 4133 € (0,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 125 623 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 319 742 € un pašu kapitāls 37 845 € (11,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (95,8%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAUGAVPILS ENERGOCELTNIEKS".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.