Salmiņa Jelgavas rajona zemnieku saimniecība "VIESTURI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 56 614 | 79 611 | 53 082 | 95 347 | 91 146 | 207 023 | 91 312 | 189 602 | 110 443 | 233 239 | 189 160 | 73 669 | 140 590 | 314 071 | 293 805 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 222 156 | 358 540 | 464 813 | 582 636 | 712 062 | 690 348 | 891 263 | 1 020 326 | 1 034 041 | 1 187 911 | 1 135 273 | 1 229 951 | 1 268 532 | 1 456 301 | 1 465 930 |
| Aktīvi kopā | 278 770 | 438 151 | 517 895 | 677 983 | 803 208 | 897 371 | 982 575 | 1 209 928 | 1 144 484 | 1 421 150 | 1 324 433 | 1 303 620 | 1 409 122 | 1 770 372 | 1 759 735 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 41 061 | 70 883 | 42 090 | 28 682 | 65 192 | 14 609 | 29 091 | 180 969 | 143 859 | 92 680 | 81 485 | 6490 | 11 266 | 4332 | 12 368 |
| Ilgtermiņa saistības | 50 775 | 126 372 | 135 640 | 150 424 | 135 206 | 98 151 | 159 253 | 104 070 | 74 193 | 108 631 | 41 107 | 86 761 | 39 271 | 112 719 | 77 628 |
| Saistības kopā | 91 836 | 197 255 | 177 730 | 179 106 | 200 398 | 112 760 | 188 344 | 285 039 | 218 052 | 201 311 | 122 592 | 93 251 | 50 537 | 117 051 | 89 996 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4100 | 53 962 | 99 269 | 16 849 | 103 933 | 181 802 | 9620 | 142 428 | 12 545 | 293 406 | 5802 | 8529 | 148 215 | 307 937 | 16 417 |
| Pašu kapitāls kopā | 186 934 | 240 896 | 340 165 | 498 877 | 602 810 | 784 611 | 794 231 | 924 889 | 926 432 | 1 219 839 | 1 201 841 | 1 210 369 | 1 358 585 | 1 653 321 | 1 669 739 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 126 264 | 226 899 | 301 714 | 262 852 | 368 933 | 432 370 | 353 277 | 401 255 | 339 812 | 550 899 | 408 910 | 647 686 | 613 533 | 683 604 | 459 997 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 10 055 | 62 405 | 111 549 | 33 764 | 121 206 | 187 657 | 15 852 | 149 646 | 19 301 | 300 259 | 11 522 | 13 092 | 153 920 | 313 758 | 21 229 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6190 | 57 179 | 103 617 | 24 018 | 112 761 | 181 802 | 9620 | 142 428 | 12 545 | 293 406 | 5802 | 8529 | 148 215 | 307 937 | 16 417 |
| Pārskata gada peļņa | 4100 | 53 962 | 99 269 | 16 849 | 103 933 | 181 802 | 9620 | 142 428 | 12 545 | 293 406 | 5802 | 8529 | 148 215 | 307 937 | 16 417 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 770 | 11 002 | 0 | 23 800 | 0 | 0 | 13 201 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Salmiņa Jelgavas rajona zemnieku saimniecība "VIESTURI"
Pārskats
Salmiņa Jelgavas rajona zemnieku saimniecība "VIESTURI" (reģ. nr. 41701003648) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Vilces pag., "Viesturi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 459 997 €, par 32,7% mazāk nekā gadu iepriekš (683 604 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 16 417 € (3,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 114 999 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 759 735 € un pašu kapitāls 1 669 739 € (94,9% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.