Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 88 176 | 56 198 | 55 690 | 52 908 | 57 213 | 38 961 | 35 655 | 28 545 | 30 896 | 30 051 | 24 516 | 23 278 | 24 037 | 120 501 | 56 568 | 50 289 | 46 192 | 38 024 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 56 296 | 54 787 | 49 836 | 47 443 | 45 269 | 47 560 | 65 035 | 61 603 | 58 599 | 45 596 | 43 680 | 42 920 | 42 920 | 0 | 34 000 | 34 000 | 34 000 | 34 000 |
| Aktīvi kopā | 144 472 | 110 985 | 105 526 | 100 351 | 102 482 | 86 521 | 100 690 | 90 148 | 89 495 | 75 647 | 68 196 | 66 198 | 66 957 | 120 501 | 90 568 | 84 289 | 80 192 | 72 024 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 64 740 | 38 622 | 36 593 | 26 630 | 28 126 | 35 602 | 28 417 | 32 401 | 26 702 | 16 060 | 14 735 | 16 194 | 16 274 | 3597 | 4066 | 4047 | 4012 | 50 |
| Ilgtermiņa saistības | 28 116 | 20 410 | 16 852 | 14 385 | 11 918 | 9451 | 10 687 | 8882 | 13 332 | 4932 | 4932 | 9157 | 8937 | 5581 | 1037 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 92 856 | 59 032 | 53 445 | 41 015 | 40 044 | 45 053 | 39 104 | 41 283 | 40 034 | 20 992 | 19 667 | 25 351 | 25 211 | 9178 | 5103 | 4047 | 4012 | 50 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5232 | 337 | 129 | 3757 | 3475 | -20 970 | 2582 | -12 720 | 609 | 5194 | -6125 | -7682 | 899 | 69 577 | -25 858 | -5223 | -4062 | 240 |
| Pašu kapitāls kopā | 51 616 | 51 953 | 52 081 | 55 838 | 59 313 | 38 343 | 57 140 | 44 419 | 45 015 | 50 209 | 44 083 | 36 401 | 37 300 | 106 877 | 81 019 | 75 796 | 71 734 | 71 974 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 241 227 | 206 176 | 332 417 | 395 317 | 378 621 | 279 789 | 326 729 | 152 546 | 82 726 | 70 483 | 53 227 | 19 205 | 17 630 | 14 717 | 958 | 348 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 9825 | 3630 | 3512 | 7077 | 6417 | -19 349 | 3984 | -10 938 | 697 | 5536 | -6125 | -7682 | 949 | 69 577 | -25 808 | -5173 | -4012 | 290 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7760 | 1813 | 1728 | 5716 | 5543 | -19 994 | 3345 | -11 298 | 609 | 5536 | -6125 | -7682 | 949 | 69 577 | -25 808 | -5173 | -4012 | 290 |
| Pārskata gada peļņa | 5232 | 337 | 129 | 3757 | 3475 | -20 970 | 2582 | -12 720 | 609 | 5194 | -6125 | -7682 | 899 | 69 577 | -25 858 | -5223 | -4062 | 240 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 10 | 10 | 8 | 9 | 8 | 9 | 6 | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAV"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAV" (reģ. nr. 41702000051) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Asteru iela 4 - 26.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 240 €. Ar peļņu noslēgti 11 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 72 024 € un pašu kapitāls 71 974 € (99,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (26%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.