Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOMFORTS JUMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 28 096 | 35 348 | 32 596 | 27 913 | 36 162 | 37 406 | 39 606 | 29 904 | 28 293 | 28 800 | 12 218 | 12 533 | 10 573 | 6546 | 2838 | 4776 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 273 713 | 280 006 | 270 223 | 257 100 | 354 265 | 345 348 | 337 941 | 331 231 | 326 590 | 317 536 | 325 365 | 319 025 | 312 685 | 306 345 | 300 005 | 293 665 |
| Aktīvi kopā | 301 809 | 315 354 | 302 819 | 285 013 | 390 427 | 382 754 | 377 547 | 361 135 | 354 883 | 346 336 | 337 583 | 331 558 | 323 258 | 312 891 | 302 843 | 298 441 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 122 342 | 14 106 | 20 377 | 25 122 | 26 278 | 25 711 | 23 725 | 16 211 | 27 443 | 26 639 | 23 644 | 45 039 | 29 358 | 32 292 | 20 510 | 13 282 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 125 594 | 109 669 | 98 831 | 132 909 | 125 496 | 122 261 | 110 205 | 88 747 | 75 152 | 57 164 | 22 363 | 22 363 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 122 342 | 139 700 | 130 046 | 123 953 | 159 187 | 151 207 | 145 986 | 126 416 | 116 190 | 101 791 | 80 808 | 67 402 | 51 721 | 32 292 | 20 510 | 13 282 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7478 | -3813 | -2881 | -11 713 | 2074 | 307 | 14 | 3158 | 3974 | 5852 | 12 230 | 7380 | 7381 | 9061 | 1733 | 2826 |
| Pašu kapitāls kopā | 179 467 | 175 654 | 172 773 | 161 060 | 231 240 | 231 547 | 231 561 | 234 719 | 238 693 | 244 545 | 256 775 | 264 156 | 271 537 | 280 599 | 282 333 | 285 159 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 20 995 | 16 272 | 25 684 | 24 071 | 43 672 | 41 878 | 29 531 | 31 558 | 31 611 | 30 558 | 33 956 | 36 442 | 36 442 | 36 442 | 26 100 | 22 659 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6280 | -2595 | 190 | -8282 | 4123 | 3687 | 95 | 3196 | 3974 | 5858 | 12 240 | 7400 | 7398 | 9080 | 1747 | 2839 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6437 | -3135 | -881 | -8993 | 3336 | 3427 | 14 | 3158 | 3974 | 5852 | 12 230 | 7380 | 7381 | 9061 | 1733 | 2826 |
| Pārskata gada peļņa | -7478 | -3813 | -2881 | -11 713 | 2074 | 307 | 14 | 3158 | 3974 | 5852 | 12 230 | 7380 | 7381 | 9061 | 1733 | 2826 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOMFORTS JUMS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOMFORTS JUMS" (reģ. nr. 41703001069) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Raiņa iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 22 659 €, par 13,2% mazāk nekā gadu iepriekš (26 100 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 0,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 2826 € (12,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 330 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 298 441 € un pašu kapitāls 285 159 € (95,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.