Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VAGA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 56 644 | 60 234 | 71 279 | 79 085 | 79 496 | 81 167 | 111 480 | 106 563 | 95 130 | 92 872 | 80 890 | 68 130 | 67 963 | 76 134 | 78 086 | 77 115 | 69 758 | 66 000 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 12 692 | 11 662 | 10 926 | 10 100 | 8914 | 7589 | 11 986 | 10 943 | 9750 | 8736 | 7791 | 6623 | 5796 | 4993 | 5848 | 4897 | 10 946 | 8426 |
| Aktīvi kopā | 69 336 | 71 896 | 82 205 | 89 185 | 88 410 | 88 756 | 123 466 | 117 506 | 104 880 | 101 608 | 88 681 | 74 753 | 73 759 | 81 127 | 83 934 | 82 012 | 80 704 | 74 426 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 369 | 8569 | 9323 | 14 647 | 10 319 | 10 390 | 10 906 | 14 102 | 10 376 | 19 689 | 14 907 | 11 813 | 6647 | 11 709 | 15 368 | 12 520 | 14 792 | 12 494 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 13 369 | 8569 | 9323 | 14 647 | 10 319 | 10 390 | 10 906 | 14 102 | 10 376 | 19 689 | 14 907 | 11 813 | 6647 | 11 709 | 15 368 | 12 520 | 14 792 | 12 494 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6613 | 7383 | 9580 | 1837 | 3467 | 361 | 937 | -9121 | -8893 | -12 329 | -8145 | -10 834 | 4172 | 2306 | -852 | 926 | -3580 | -3980 |
| Pašu kapitāls kopā | 55 612 | 62 995 | 72 575 | 74 412 | 77 879 | 78 240 | 112 262 | 103 141 | 94 248 | 81 919 | 73 774 | 62 940 | 67 112 | 69 418 | 68 566 | 69 492 | 65 912 | 61 932 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 108 042 | 81 741 | 99 366 | 125 600 | 131 273 | 122 370 | 172 612 | 164 616 | 134 248 | 139 703 | 129 492 | 112 032 | 118 353 | 135 285 | 135 149 | 137 347 | 132 137 | 119 988 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8087 | 9010 | 11 647 | 2366 | 4636 | 803 | 1738 | -8618 | -8974 | -12 585 | -8102 | -10 749 | 4244 | 2344 | -567 | 1392 | -3189 | -3574 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8087 | 9009 | 11 647 | 2366 | 4631 | 803 | 1737 | -8618 | -8900 | -12 585 | -8145 | -10 834 | 4172 | 2306 | -852 | 926 | -3580 | -3980 |
| Pārskata gada peļņa | 6613 | 7383 | 9580 | 1837 | 3467 | 361 | 937 | -9121 | -8893 | -12 329 | -8145 | -10 834 | 4172 | 2306 | -852 | 926 | -3580 | -3980 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VAGA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VAGA" (reģ. nr. 41703003040) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Cenu pag., Raubēni, Rubeņu ceļš 62D.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 119 988 €, par 9,2% mazāk nekā gadu iepriekš (132 137 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 0,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3980 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 994 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 74 426 € un pašu kapitāls 61 932 € (83,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (71%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.