SIA Svētes "ŪDRI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 606 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 421 | 30 182 | 20 575 | 28 411 | 37 042 | 53 154 | 47 547 | 53 887 | 50 849 | 17 643 | 14 361 | 10 061 | 16 804 | 17 498 | 21 215 | 30 524 | 28 399 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 635 | 16 563 | 13 575 | 11 397 | 29 022 | 43 321 | 34 082 | 26 082 | 26 399 | 12 814 | 9200 | 7735 | 7156 | 6821 | 6530 | 6278 | 6026 |
| Aktīvi kopā | 41 056 | 46 745 | 34 150 | 39 808 | 66 064 | 96 475 | 81 629 | 79 969 | 77 248 | 30 457 | 23 561 | 17 796 | 23 960 | 24 319 | 27 745 | 36 802 | 34 425 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 20 667 | 27 163 | 13 328 | 16 625 | 25 408 | 37 176 | 21 626 | 26 630 | 11 458 | 1465 | 1536 | 2490 | 3649 | 2421 | 4711 | 12 768 | 9637 |
| Ilgtermiņa saistības | 5350 | 2973 | 3972 | 4032 | 18 277 | 21 961 | 19 469 | 10 393 | 13 617 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 26 017 | 30 136 | 17 300 | 20 657 | 43 685 | 59 137 | 41 095 | 37 023 | 25 075 | 1465 | 1536 | 2490 | 3649 | 2421 | 4711 | 12 768 | 9637 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1488 | 1815 | 1830 | 2316 | 3237 | 5494 | 3213 | 2496 | 1750 | -6410 | -6920 | -6720 | 4884 | 1632 | 1245 | 1633 | 1360 |
| Pašu kapitāls kopā | 15 039 | 16 609 | 16 850 | 19 151 | 21 286 | 35 783 | 38 979 | 41 391 | 51 339 | 28 992 | 22 025 | 15 306 | 20 311 | 21 898 | 23 034 | 24 034 | 24 788 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 53 528 | 75 135 | 71 757 | 69 974 | 82 254 | 184 703 | 135 034 | 159 756 | 94 893 | 41 863 | 30 151 | 46 459 | 127 123 | 95 287 | 102 056 | 89 050 | 94 901 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3807 | 2553 | 2144 | 2485 | 3625 | 5940 | 3419 | 2496 | 1750 | -6410 | -6920 | -6720 | 4884 | 1632 | 1245 | 1633 | 1360 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1537 | 1875 | 1889 | 2372 | 3307 | 5624 | 3398 | 2496 | 1750 | -6410 | -6920 | -6720 | 4884 | 1632 | 1245 | 1633 | 1360 |
| Pārskata gada peļņa | 1488 | 1815 | 1830 | 2316 | 3237 | 5494 | 3213 | 2496 | 1750 | -6410 | -6920 | -6720 | 4884 | 1632 | 1245 | 1633 | 1360 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 13 | 9 | 9 | 10 | 8 | 10 | 10 | 9 | 6 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 1589 | 0 | 1102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 937 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 633 | 606 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Svētes "ŪDRI"
Pārskats
SIA Svētes "ŪDRI" (reģ. nr. 41703004972) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Svētes pag., "Vecūdri".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 94 901 €, par 6,6% vairāk nekā gadu iepriekš (89 050 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 1360 € (1,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 817 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 34 425 € un pašu kapitāls 24 788 € (72,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.