SIA "Ordālija"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 141 | 9170 | 15 019 | 16 253 | 14 451 | 29 913 | 20 003 | 5978 | 11 338 | 23 190 | 22 448 | 35 335 | 35 622 | 47 295 | 66 608 | 65 046 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 89 182 | 89 022 | 73 834 | 77 220 | 104 241 | 109 222 | 106 876 | 90 814 | 92 918 | 94 403 | 88 881 | 92 278 | 93 856 | 110 333 | 130 058 | 148 342 |
| Aktīvi kopā | 99 323 | 98 192 | 88 853 | 93 473 | 118 692 | 139 135 | 126 879 | 96 792 | 104 256 | 117 593 | 111 329 | 127 613 | 129 478 | 157 628 | 196 666 | 213 388 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 33 015 | 19 734 | 19 869 | 27 885 | 47 560 | 41 012 | 37 154 | 32 558 | 28 852 | 16 946 | 9682 | 8506 | 2897 | 5786 | 8749 | 8198 |
| Ilgtermiņa saistības | 47 897 | 43 362 | 37 990 | 24 405 | 10 953 | 21 721 | 17 152 | 13 999 | 13 456 | 17 254 | 13 699 | 14 370 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 80 912 | 63 096 | 57 859 | 52 290 | 58 513 | 62 733 | 54 306 | 46 557 | 42 308 | 34 200 | 23 381 | 22 876 | 2897 | 5786 | 8749 | 8198 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -18 679 | 16 685 | -4102 | 10 189 | 1581 | 16 223 | -4842 | -22 338 | 12 758 | 21 445 | 4555 | 16 789 | 21 844 | 25 261 | 36 075 | 17 273 |
| Pašu kapitāls kopā | 18 411 | 35 096 | 30 994 | 41 183 | 60 179 | 76 402 | 71 528 | 49 190 | 61 948 | 83 393 | 87 948 | 104 737 | 126 581 | 151 842 | 187 917 | 205 190 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 117 438 | 126 153 | 115 658 | 86 085 | 161 815 | 152 233 | 123 552 | 79 721 | 58 870 | 82 550 | 71 407 | 52 439 | 98 566 | 163 276 | 223 146 | 218 952 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -19 095 | 23 358 | -113 | 14 521 | 6205 | 18 599 | 959 | -20 407 | 14 779 | 21 777 | 4743 | 16 789 | 22 738 | 27 211 | 36 095 | 17 288 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -25 005 | 18 502 | -3777 | 10 444 | 1581 | 16 972 | -4842 | -22 338 | 12 981 | 21 445 | 4555 | 16 789 | 21 844 | 25 261 | 36 075 | 17 273 |
| Pārskata gada peļņa | -18 679 | 16 685 | -4102 | 10 189 | 1581 | 16 223 | -4842 | -22 338 | 12 758 | 21 445 | 4555 | 16 789 | 21 844 | 25 261 | 36 075 | 17 273 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 11 | 7 | 9 | 6 | 8 | 6 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Ordālija"
Pārskats
SIA "Ordālija" (reģ. nr. 42101019601) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Grobiņa, Rožu iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 218 952 €, par 1,9% mazāk nekā gadu iepriekš (223 146 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 17 273 € (7,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 109 476 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 213 388 € un pašu kapitāls 205 190 € (96,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.