Liepājas rajona Aizputes pagasta zemnieku saimniecība "IESALS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 56 744 | 86 602 | 82 991 | 191 226 | 163 305 | 195 725 | 259 393 | 121 344 | 159 174 | 188 436 | 167 080 | 235 234 | 153 018 | 225 290 | 241 983 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 114 379 | 149 367 | 154 409 | 322 840 | 381 238 | 563 500 | 589 734 | 593 903 | 601 873 | 595 828 | 603 538 | 592 411 | 697 812 | 669 003 | 696 723 |
| Aktīvi kopā | 171 123 | 235 969 | 237 400 | 514 066 | 544 543 | 759 225 | 849 127 | 715 247 | 761 047 | 784 264 | 770 618 | 827 645 | 850 830 | 894 293 | 938 706 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 15 858 | 4378 | 3760 | 16 791 | 38 566 | 33 115 | 35 111 | 52 265 | 40 678 | 29 015 | 5576 | 4884 | 6462 | 9914 | 5177 |
| Ilgtermiņa saistības | 1562 | 1093 | 3177 | 2643 | 4342 | 71 354 | 31 262 | 4833 | 3296 | 1832 | 368 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 17 420 | 5471 | 6937 | 19 434 | 42 908 | 104 469 | 66 373 | 57 098 | 43 974 | 30 847 | 5944 | 4884 | 6462 | 9914 | 5177 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 44 073 | 66 194 | 18 407 | 177 819 | 12 548 | 153 111 | 134 134 | 48 642 | 71 698 | 102 855 | 27 242 | 88 844 | 36 856 | 47 828 | 36 026 |
| Pašu kapitāls kopā | 153 703 | 230 498 | 230 463 | 494 632 | 501 635 | 654 756 | 782 754 | 658 149 | 717 073 | 753 417 | 764 674 | 822 761 | 844 368 | 884 379 | 933 529 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 68 118 | 87 409 | 84 090 | 88 366 | 135 222 | 166 336 | 169 011 | 123 322 | 110 235 | 157 944 | 141 106 | 142 495 | 167 290 | 140 285 | 159 001 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 45 323 | 67 431 | 21 239 | 181 545 | 17 352 | 153 111 | 134 134 | 48 642 | 71 700 | 102 855 | 27 242 | 88 844 | 36 603 | 46 723 | 35 828 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 45 094 | 67 199 | 21 207 | 181 545 | 17 352 | 153 111 | 134 134 | 48 642 | 71 698 | 102 855 | 27 242 | 88 844 | 36 856 | 47 828 | 36 026 |
| Pārskata gada peļņa | 44 073 | 66 194 | 18 407 | 177 819 | 12 548 | 153 111 | 134 134 | 48 642 | 71 698 | 102 855 | 27 242 | 88 844 | 36 856 | 47 828 | 36 026 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 18 442 | 0 | 5545 | 0 | 6136 | 173 247 | 12 774 | 66 511 | 15 985 | 30 757 | 15 249 | 7817 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Liepājas rajona Aizputes pagasta zemnieku saimniecība "IESALS"
Pārskats
Liepājas rajona Aizputes pagasta zemnieku saimniecība "IESALS" (reģ. nr. 42101022993) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Aizpute, Piestatnes iela 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 159 001 €, par 13,3% vairāk nekā gadu iepriekš (140 285 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 36 026 € (22,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 750 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 938 706 € un pašu kapitāls 933 529 € (99,4% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.