SIA "VAKULAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 95 188 | 72 134 | 73 220 | 68 419 | 84 532 | 94 857 | 94 143 | 77 370 | 62 462 | 77 475 | 76 814 | 89 293 | 111 848 | 99 435 | 95 046 | 101 151 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 13 919 | 12 704 | 10 225 | 9066 | 10 398 | 8544 | 9248 | 12 399 | 28 361 | 24 306 | 26 764 | 20 110 | 15 464 | 12 968 | 9799 | 7320 |
| Aktīvi kopā | 109 107 | 84 838 | 83 445 | 77 485 | 94 930 | 103 401 | 103 391 | 89 769 | 90 823 | 101 781 | 103 578 | 109 403 | 127 312 | 112 403 | 104 845 | 108 471 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 58 425 | 41 487 | 45 112 | 38 630 | 40 915 | 49 010 | 47 857 | 33 954 | 28 079 | 29 822 | 15 755 | 24 290 | 50 769 | 34 289 | 34 642 | 46 563 |
| Ilgtermiņa saistības | 30 200 | 30 200 | 30 200 | 30 200 | 42 971 | 42 971 | 42 971 | 42 971 | 42 971 | 42 971 | 42 971 | 42 971 | 42 971 | 42 971 | 42 971 | 42 971 |
| Saistības kopā | 88 625 | 71 687 | 75 312 | 68 830 | 83 886 | 91 981 | 90 828 | 76 925 | 71 050 | 72 793 | 58 726 | 67 261 | 93 740 | 77 260 | 77 613 | 89 534 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1792 | 3019 | 3272 | 522 | 2728 | 376 | 1143 | 281 | 6929 | 9215 | 15 864 | 3539 | -8570 | 1571 | -7911 | -8295 |
| Pašu kapitāls kopā | 20 482 | 13 151 | 8133 | 8655 | 11 044 | 11 420 | 12 563 | 12 844 | 19 773 | 28 988 | 44 852 | 42 142 | 33 572 | 35 143 | 27 232 | 18 937 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 735 017 | 808 717 | 826 224 | 736 410 | 976 710 | 953 180 | 928 654 | 875 909 | 904 205 | 917 724 | 990 620 | 916 297 | 998 985 | 1 075 374 | 1 054 756 | 974 819 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2281 | 4351 | 4058 | 749 | 3508 | 759 | 1359 | 431 | 4639 | 10 615 | 15 864 | 3334 | -10 262 | 1428 | -8222 | -8146 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2270 | 3831 | 4057 | 728 | 3504 | 703 | 1359 | 281 | 6929 | 9215 | 15 864 | 3589 | -8570 | 1571 | -7911 | -8295 |
| Pārskata gada peļņa | 1792 | 3019 | 3272 | 522 | 2728 | 376 | 1143 | 281 | 6929 | 9215 | 15 864 | 3539 | -8570 | 1571 | -7911 | -8295 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 23 | 22 | 22 | 22 | 20 | 20 | 19 | 19 | 15 | 14 | 15 | 15 | 16 | 14 | 14 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | — | 10 350 | 8290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6249 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VAKULAS"
Pārskats
SIA "VAKULAS" (reģ. nr. 42102022187) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Eduarda Tisē iela 60 - 33.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 974 819 €, par 7,6% mazāk nekā gadu iepriekš (1 054 756 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8295 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 15 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 64 988 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 108 471 € un pašu kapitāls 18 937 € (17,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.