Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RUMIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 51 494 | 54 019 | 39 441 | 67 303 | 74 200 | 79 447 | 76 741 | 100 566 | 93 144 | 106 834 | 100 381 | 89 669 | 90 601 | 104 970 | 109 762 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2444 | 4994 | 10 156 | 17 665 | 18 705 | 13 658 | 14 900 | 16 147 | 15 238 | 11 453 | 21 085 | 15 037 | 10 290 | 21 744 | 16 124 |
| Aktīvi kopā | 53 938 | 59 013 | 49 597 | 84 968 | 92 905 | 93 105 | 91 641 | 116 713 | 108 382 | 118 287 | 121 466 | 104 706 | 100 891 | 126 714 | 125 886 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 51 184 | 2239 | 2669 | 3556 | 4095 | 4267 | 4710 | 5041 | 4653 | 4922 | 5171 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 52 019 | 50 798 | 78 907 | 68 903 | 59 674 | 67 267 | 110 796 | 101 702 | 103 892 | 103 898 | 84 722 | 76 321 | 135 640 | 142 752 |
| Saistības kopā | 51 184 | 54 258 | 53 467 | 82 463 | 72 998 | 63 941 | 71 977 | 115 837 | 106 355 | 108 814 | 109 069 | 84 722 | 76 321 | 135 640 | 142 752 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5036 | -2532 | -3589 | 4809 | 11 901 | 14 066 | 2401 | -4722 | 3552 | 2724 | 6476 | 10 311 | 11 062 | -23 186 | 3122 |
| Pašu kapitāls kopā | 2754 | 4755 | -3870 | 2505 | 19 907 | 29 164 | 19 664 | 876 | 2027 | 9473 | 12 397 | 19 984 | 24 570 | -8926 | -16 866 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 318 309 | 329 919 | 336 622 | 482 439 | 474 161 | 470 158 | 460 049 | 473 669 | 483 571 | 534 610 | 534 430 | 532 315 | 575 366 | 591 705 | 696 763 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5036 | -2532 | -3589 | 4809 | 11 901 | 14 066 | 2401 | -4506 | 3552 | 2724 | 6476 | 10 311 | 11 062 | -23 186 | 3122 |
| EBITDA | 5036 | -2532 | -3589 | 4809 | 11 901 | 14 066 | 2401 | -4506 | 3552 | 2724 | 6476 | 10 311 | 11 062 | -23 186 | 3122 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5036 | -2532 | -3589 | 4809 | 11 901 | 14 066 | 2401 | -4506 | 3552 | 2724 | 6476 | 10 311 | 11 062 | -23 186 | 3122 |
| Pārskata gada peļņa | 5036 | -2532 | -3589 | 4809 | 11 901 | 14 066 | 2401 | -4722 | 3552 | 2724 | 6476 | 10 311 | 11 062 | -23 186 | 3122 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RUMIS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RUMIS" (reģ. nr. 42103003713) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Aizpute, Atmodas iela 24.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 696 763 €, par 17,8% vairāk nekā gadu iepriekš (591 705 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 3122 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 99 538 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (55%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-16 866 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.