SIA "TEHNIKAS APMAIŅAS PUNKTS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 32 590 | 25 476 | 26 268 | 26 832 | 21 445 | 22 076 | 33 988 | 37 092 | 88 764 | 54 021 | 65 989 | 59 835 | 53 836 | 49 917 | 49 911 | 47 924 | 47 924 | 47 906 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 540 | 17 819 | 15 653 | 13 507 | 11 631 | 10 344 | 14 183 | 13 645 | 2999 | 3735 | 3667 | 568 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Aktīvi kopā | 51 130 | 43 295 | 41 921 | 40 339 | 33 076 | 32 420 | 48 171 | 50 737 | 91 763 | 57 756 | 69 656 | 60 403 | 54 086 | 50 167 | 50 161 | 48 174 | 48 174 | 48 156 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4961 | 7872 | 8365 | 10 821 | 6129 | 6565 | 10 013 | 9253 | 13 676 | 8027 | 19 875 | 10 878 | 4932 | 4599 | 5189 | 1075 | 1920 | 2032 |
| Ilgtermiņa saistības | 8026 | 9840 | 12 786 | 10 173 | 6190 | 5840 | 10 204 | 13 289 | 8394 | 16 658 | 18 533 | 18 533 | 18 533 | 13 400 | 10 683 | 10 683 | 10 683 | 10 683 |
| Saistības kopā | 12 987 | 17 712 | 21 151 | 20 994 | 12 319 | 12 405 | 20 217 | 22 542 | 22 070 | 24 685 | 38 408 | 29 411 | 23 465 | 17 999 | 15 872 | 11 758 | 12 603 | 12 715 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 24 350 | 7440 | 4333 | 2908 | 1412 | 670 | 428 | 241 | 41 498 | 4876 | 3053 | -256 | -371 | 1547 | 2124 | 2127 | -845 | -130 |
| Pašu kapitāls kopā | 38 143 | 21 233 | 18 126 | 16 701 | 18 113 | 17 371 | 24 192 | 24 433 | 65 930 | 29 308 | 27 485 | 27 229 | 26 858 | 28 405 | 30 526 | 32 653 | 31 808 | 31 678 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 85 236 | 90 984 | 80 511 | 85 856 | 51 397 | 47 137 | 45 462 | 49 679 | 41 345 | 53 133 | 40 583 | 41 941 | 29 766 | 8197 | 4405 | 5683 | 546 | 988 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 30 899 | 10 975 | 7215 | 5527 | 3145 | 2668 | 2765 | 2918 | 48 771 | 5718 | 3053 | -256 | -371 | 1547 | 2174 | 2177 | -795 | -80 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 30 131 | 10 386 | 6615 | 4995 | 3110 | 2586 | 2649 | 2449 | 48 771 | 5718 | 3053 | -256 | -371 | 1547 | 2174 | 2177 | -795 | -80 |
| Pārskata gada peļņa | 24 350 | 7440 | 4333 | 2908 | 1412 | 670 | 428 | 241 | 41 498 | 4876 | 3053 | -256 | -371 | 1547 | 2124 | 2127 | -845 | -130 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 16 913 | 16 000 | 7440 | 4333 | 0 | 1412 | 0 | 0 | 0 | 41 498 | 4876 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "TEHNIKAS APMAIŅAS PUNKTS"
Pārskats
SIA "TEHNIKAS APMAIŅAS PUNKTS" (reģ. nr. 42103006847) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Grobiņa, Celtnieku iela 20 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 988 €, par 81,0% vairāk nekā gadu iepriekš (546 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 23,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 130 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 48 156 € un pašu kapitāls 31 678 € (65,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.