SIA "Fontaine.Ent."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2021Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2021
| 2009 | 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 38 559 | 67 605 | 79 878 | 104 178 | 552 593 | 256 591 | 299 563 | 101 949 | 75 563 | 98 455 | 62 995 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 066 098 | 2 046 560 | 1 930 487 | 1 666 498 | 2 343 674 | 2 482 625 | 2 425 037 | 1 456 735 | 1 356 970 | 1 205 380 | 1 140 773 |
| Aktīvi kopā | 2 104 657 | 2 114 165 | 2 010 365 | 1 770 676 | 2 896 267 | 2 739 216 | 2 724 600 | 1 558 684 | 1 432 533 | 1 303 835 | 1 203 768 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 116 040 | 159 718 | 146 972 | 245 364 | 339 543 | 374 209 | 365 614 | 115 013 | 124 855 | 102 289 | 151 545 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 426 827 | 2 418 891 | 2 511 727 | 2 408 375 | 3 633 169 | 3 327 357 | 3 466 873 | 1 981 598 | 1 764 853 | 1 004 195 | 787 144 |
| Saistības kopā | 2 542 867 | 2 578 609 | 2 658 699 | 2 653 739 | 3 972 712 | 3 701 566 | 3 832 487 | 2 096 611 | 1 889 708 | 1 106 484 | 938 689 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -683 212 | -25 390 | -187 111 | -77 108 | 152 399 | 102 043 | -159 973 | 96 358 | 134 897 | 644 887 | 86 808 |
| Pašu kapitāls kopā | -448 707 | -474 097 | -661 209 | -902 980 | -1 132 427 | -1 030 229 | -1 190 202 | -620 242 | -485 349 | 159 538 | 246 346 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 627 353 | 552 784 | 691 334 | 1 004 166 | 1 982 596 | 2 126 430 | 2 154 729 | 394 706 | 388 270 | 480 238 | 752 341 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -685 014 | 32 373 | -113 704 | -18 177 | 263 894 | 164 498 | -95 604 | 96 358 | 134 897 | 644 887 | 87 258 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -716 687 | -20 870 | -180 518 | -69 871 | 163 556 | 114 036 | -159 973 | 96 358 | 134 897 | 644 887 | 86 808 |
| Pārskata gada peļņa | -683 212 | -25 390 | -187 111 | -77 108 | 152 399 | 102 043 | -159 973 | 96 358 | 134 897 | 644 887 | 86 808 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 65 | 67 | 88 | 124 | 129 | 124 | 175 | 23 | 16 | 21 | 36 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Fontaine.Ent."
Pārskats
SIA "Fontaine.Ent." (reģ. nr. 42103016101) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Dzirnavu iela 4.
Finanšu rezultāti
2021. gadā apgrozījums bija 752 341 €, par 56,7% vairāk nekā gadu iepriekš (480 238 €). No 2009. līdz 2021. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,8% gadā. 2021. gada peļņa bija 86 808 € (11,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 11 publicētajiem gadiem. 2021. gadā darbinieku skaits bija 36 (gadu iepriekš 21). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 20 898 €. 2021. gada beigās bilances kopsumma bija 1 203 768 € un pašu kapitāls 246 346 € (20,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2021. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.