SIA "Pansionāts Rokaiži"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 193 609 | 116 871 | 223 294 | 183 266 | 165 805 | 192 331 | 237 034 | 289 137 | 269 418 | 246 061 | 290 895 | 329 555 | 377 860 | 451 635 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 58 085 | 75 201 | 94 053 | 74 593 | 62 774 | 46 090 | 114 092 | 124 765 | 124 188 | 125 850 | 105 615 | 98 945 | 97 985 | 112 197 |
| Aktīvi kopā | 251 694 | 192 072 | 317 347 | 257 859 | 228 579 | 238 421 | 351 126 | 413 902 | 393 606 | 371 911 | 396 510 | 428 500 | 475 845 | 563 832 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1716 | 1630 | 29 802 | 3387 | 33 182 | 32 745 | 38 112 | 49 965 | 45 730 | 93 182 | 54 364 | 86 099 | 133 080 | 186 111 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1716 | 1630 | 29 802 | 3387 | 33 182 | 32 745 | 38 112 | 49 965 | 45 730 | 93 182 | 54 364 | 86 099 | 133 080 | 186 111 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -302 | -58 135 | 105 | -29 046 | -33 887 | 10 279 | 107 338 | 50 923 | -16 061 | -69 147 | 63 417 | 255 | 364 | 35 018 |
| Pašu kapitāls kopā | 239 617 | 181 482 | 258 330 | 229 284 | 195 397 | 205 676 | 313 014 | 363 937 | 347 876 | 278 729 | 342 146 | 342 401 | 342 765 | 377 721 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 378 208 | 363 374 | 634 912 | 614 610 | 623 510 | 679 835 | 824 880 | 873 958 | 877 419 | 847 713 | 1 020 611 | 1 179 304 | 1 349 298 | 1 487 477 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -335 | -57 447 | 1299 | -27 854 | -33 887 | 10 402 | 107 268 | 50 829 | -16 109 | -69 147 | 63 417 | 255 | 508 | 32 206 |
| EBITDA | 14 300 | -38 682 | 30 339 | 3170 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 250 | -57 447 | 1299 | -27 854 | -33 887 | 10 402 | 107 338 | 50 923 | -16 061 | -69 147 | 63 417 | 255 | 508 | 35 034 |
| Pārskata gada peļņa | -302 | -58 135 | 105 | -29 046 | -33 887 | 10 279 | 107 338 | 50 923 | -16 061 | -69 147 | 63 417 | 255 | 364 | 35 018 |
| Darbaspēka izmaksas | 225 759 | 237 040 | 387 061 | 409 512 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 14 635 | 18 765 | 29 040 | 31 024 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 53 | 55 | 54 | 54 | 57 | 57 | 56 | 60 | 64 | 63 | 60 | 60 | 62 | 62 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Pansionāts Rokaiži"
Pārskats
SIA "Pansionāts Rokaiži" (reģ. nr. 42103018367) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Kazdangas pag., Rokaiži, "Rokaiži".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 487 477 €, par 10,2% vairāk nekā gadu iepriekš (1 349 298 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 35 018 € (2,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 62. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 992 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 563 832 € un pašu kapitāls 377 721 € (67,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Dienvidkurzemes novada pašvaldība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.