Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GLORIJA M & A"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 66 900 | 53 868 | 84 629 | 85 546 | 113 938 | 91 033 | 103 212 | 125 334 | 121 550 | 120 807 | 93 095 | 103 480 | 141 069 | 189 693 | 174 358 | 155 940 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 24 683 | 18 647 | 29 654 | 27 492 | 38 176 | 32 956 | 53 666 | 46 079 | 38 424 | 52 139 | 42 680 | 34 075 | 23 878 | 16 430 | 7185 | 5177 |
| Aktīvi kopā | 91 583 | 72 515 | 114 283 | 113 038 | 152 114 | 123 989 | 156 878 | 171 413 | 159 974 | 172 946 | 135 775 | 137 555 | 164 947 | 206 123 | 181 543 | 161 117 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 60 922 | 67 825 | 99 252 | 96 771 | 127 655 | 124 472 | 141 536 | 134 317 | 18 813 | 22 386 | 12 438 | 21 412 | 18 232 | 27 115 | 16 164 | 3855 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 651 | 15 677 | 117 916 | 126 715 | 122 735 | 118 535 | 110 483 | 106 384 | 104 384 | 106 384 |
| Saistības kopā | 60 922 | 67 825 | 99 252 | 96 771 | 127 655 | 124 472 | 156 187 | 149 994 | 136 729 | 149 101 | 135 173 | 139 947 | 128 715 | 133 499 | 120 548 | 110 239 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4791 | -28 623 | 16 354 | 1236 | 1312 | -25 122 | 4845 | 20 774 | 1826 | 600 | -23 243 | -2994 | 38 624 | 36 392 | -11 629 | -10 117 |
| Pašu kapitāls kopā | 23 554 | -5069 | 11 285 | 12 521 | 19 128 | -5814 | 691 | 21 419 | 23 245 | 23 845 | 602 | -2392 | 36 232 | 72 624 | 60 995 | 50 878 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 93 832 | 99 544 | 130 307 | 155 951 | 198 748 | 107 702 | 143 454 | 172 757 | 170 422 | 172 932 | 153 571 | 230 894 | 260 728 | 357 973 | 235 099 | 92 447 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5208 | -28 431 | 17 739 | 1414 | 1540 | -24 870 | 5087 | 22 052 | 2107 | 839 | -22 719 | -2589 | 38 945 | 36 771 | -11 507 | -10 117 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5198 | -28 431 | 17 674 | 1414 | 1540 | -24 870 | 4845 | 21 638 | 1826 | 600 | -23 243 | -2994 | 38 624 | 36 392 | -11 629 | -10 117 |
| Pārskata gada peļņa | 4791 | -28 623 | 16 354 | 1236 | 1312 | -25 122 | 4845 | 20 774 | 1826 | 600 | -23 243 | -2994 | 38 624 | 36 392 | -11 629 | -10 117 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 11 | 14 | 14 | 23 | 23 | 23 | 20 | 20 | 20 | 20 | 22 | 22 | 16 | 16 | 12 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GLORIJA M & A"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GLORIJA M & A" (reģ. nr. 42103018530) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Krūmu iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 92 447 €, par 60,7% mazāk nekā gadu iepriekš (235 099 €). Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 117 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9245 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 161 117 € un pašu kapitāls 50 878 € (31,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (98%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.