SIA MORE HOTELAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 31 866 | 4975 | 4678 | 8289 | 4112 | 4328 | 10 039 | 10 744 | 14 259 | 18 283 | 14 647 | 15 256 | 5359 | 28 579 | 48 184 | 77 481 | 73 325 | 66 200 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 419 601 | 401 057 | 377 892 | 362 536 | 351 345 | 333 562 | 451 432 | 496 241 | 476 761 | 457 313 | 449 486 | 432 792 | 412 820 | 403 540 | 440 658 | 421 383 | 391 995 | 374 478 |
| Aktīvi kopā | 451 467 | 406 032 | 382 570 | 370 825 | 355 457 | 337 890 | 461 471 | 506 985 | 491 020 | 475 596 | 464 133 | 448 048 | 418 179 | 432 119 | 488 842 | 498 864 | 465 320 | 440 678 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 41 790 | 73 136 | 61 116 | 47 685 | 34 066 | 24 962 | 37 060 | 34 210 | 41 605 | 43 699 | 43 982 | 51 203 | 43 154 | 11 095 | 48 418 | 40 857 | 26 377 | 23 560 |
| Ilgtermiņa saistības | 312 170 | 238 965 | 233 329 | 233 623 | 229 065 | 216 397 | 282 416 | 323 515 | 294 715 | 272 315 | 260 026 | 240 328 | 226 988 | 259 913 | 413 780 | 459 011 | 428 154 | 434 755 |
| Saistības kopā | 353 960 | 312 101 | 294 445 | 281 308 | 263 131 | 241 359 | 319 476 | 357 725 | 336 320 | 316 014 | 304 008 | 291 531 | 270 142 | 271 008 | 462 198 | 499 868 | 454 531 | 458 315 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3822 | -1817 | -4224 | 1930 | 2432 | 3724 | 7677 | 11 191 | 8559 | 9882 | 2876 | 5878 | -8480 | 13 074 | -134 467 | -27 648 | 11 793 | -28 426 |
| Pašu kapitāls kopā | 94 755 | 90 938 | 86 714 | 88 644 | 91 076 | 94 800 | 139 916 | 147 031 | 154 700 | 159 582 | 160 125 | 156 517 | 148 037 | 161 111 | 26 644 | -1004 | 10 789 | -17 637 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 233 083 | 140 480 | 132 856 | 133 079 | 78 842 | 86 232 | 120 724 | 139 474 | 166 499 | 155 969 | 155 116 | 171 563 | 124 870 | 122 421 | 219 712 | 247 075 | 320 264 | 257 192 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 31 110 | -1975 | 9783 | 17 600 | 14 350 | 11 895 | 18 581 | 18 804 | 16 546 | 17 534 | 10 410 | 12 331 | -2613 | 17 762 | -134 467 | -27 648 | 11 793 | -28 344 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7051 | -23 086 | -3238 | 3124 | 3619 | 4910 | 9774 | 11 191 | 8559 | 10 190 | 2876 | 5878 | -8480 | 13 203 | -134 467 | -27 648 | 11 793 | -28 344 |
| Pārskata gada peļņa | 3822 | -1817 | -4224 | 1930 | 2432 | 3724 | 7677 | 11 191 | 8559 | 9882 | 2876 | 5878 | -8480 | 13 074 | -134 467 | -27 648 | 11 793 | -28 426 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 20 | 17 | 15 | 15 | 9 | 9 | 10 | 8 | 9 | 9 | 9 | 11 | 10 | 8 | 13 | 7 | 8 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | 9000 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4076 | 890 | 5000 | 2333 | 9486 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA MORE HOTEL
Pārskats
SIA MORE HOTEL (reģ. nr. 42103021920) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Palmu iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 257 192 €, par 19,7% mazāk nekā gadu iepriekš (320 264 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 0,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 28 426 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 719 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-17 637 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.