SIA "FORVARDS V"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 278 472 | 234 206 | 323 561 | 245 144 | 380 466 | 367 114 | 234 488 | 175 499 | 37 218 | 104 694 | 126 807 | 109 586 | 202 970 | 77 367 | 76 074 | 80 865 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 618 227 | 631 617 | 705 849 | 505 479 | 548 965 | 511 964 | 440 912 | 341 305 | 300 122 | 373 295 | 280 422 | 352 294 | 218 351 | 316 452 | 430 463 | 419 086 |
| Aktīvi kopā | 896 699 | 865 823 | 1 029 410 | 750 623 | 929 431 | 879 078 | 675 400 | 516 804 | 337 340 | 477 989 | 407 229 | 461 880 | 421 321 | 393 819 | 506 537 | 499 951 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 699 025 | 674 046 | 763 957 | 762 403 | 1 225 809 | 1 471 260 | 1 437 639 | 1 317 910 | 901 798 | 442 560 | 346 769 | 297 480 | 109 583 | 87 685 | 180 655 | 106 383 |
| Ilgtermiņa saistības | 279 230 | 427 950 | 568 723 | 373 967 | 323 158 | 192 037 | 174 100 | 174 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 978 255 | 1 101 996 | 1 332 680 | 1 136 370 | 1 548 967 | 1 663 297 | 1 611 739 | 1 492 010 | 901 798 | 442 560 | 346 769 | 297 480 | 109 583 | 87 685 | 180 655 | 106 383 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7791 | -155 654 | -67 505 | -82 841 | -72 041 | -163 718 | -143 237 | -38 867 | 410 748 | 599 887 | 25 031 | 103 940 | 147 338 | -5604 | 19 748 | 67 686 |
| Pašu kapitāls kopā | -85 701 | -241 355 | -308 860 | -391 701 | -629 379 | -793 102 | -936 339 | -975 206 | -564 458 | 35 429 | 60 460 | 164 400 | 311 738 | 306 134 | 325 882 | 393 568 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 544 064 | 752 597 | 829 354 | 679 994 | 872 966 | 834 268 | 32 269 | 10 975 | 93 366 | 304 145 | 354 078 | 324 977 | 294 824 | 403 821 | 232 591 | 284 288 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 13 915 | -133 386 | -60 613 | -93 293 | -82 187 | -189 806 | -161 174 | -38 091 | 412 582 | 601 284 | 25 719 | 103 940 | 147 338 | -5604 | 19 748 | 67 686 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 288 | -137 536 | -63 595 | -94 188 | -82 201 | -189 806 | -161 174 | -38 091 | 412 582 | 601 284 | 25 719 | 103 940 | 147 338 | -5604 | 19 748 | 67 686 |
| Pārskata gada peļņa | 7791 | -155 654 | -67 505 | -82 841 | -72 041 | -163 718 | -143 237 | -38 867 | 410 748 | 599 887 | 25 031 | 103 940 | 147 338 | -5604 | 19 748 | 67 686 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 40 | 38 | 46 | 48 | 45 | 43 | 21 | 10 | 8 | 9 | 13 | 13 | 11 | 11 | 11 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "ANNA J" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "FORVARDS V"
Pārskats
SIA "FORVARDS V" (reģ. nr. 42103022998) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Ugāles iela 8 - 31.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 284 288 €, par 22,2% vairāk nekā gadu iepriekš (232 591 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 67 686 € (23,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 536 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 499 951 € un pašu kapitāls 393 568 € (78,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.