Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Chill Inn"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 31 071 | 40 266 | 8816 | 10 592 | 16 135 | 10 856 | 2076 | 4702 | 2071 | 6806 | 1577 | 6739 | 21 315 | 3412 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 31 063 | 22 506 | 22 066 | 99 672 | 100 241 | 83 174 | 72 426 | 61 088 | 54 488 | 45 650 | 33 636 | 26 592 | 9803 | 11 770 |
| Aktīvi kopā | 62 134 | 62 772 | 30 882 | 110 264 | 116 376 | 94 030 | 74 502 | 65 790 | 56 559 | 52 456 | 35 213 | 33 331 | 31 118 | 15 182 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 68 171 | 42 922 | 17 046 | 91 977 | 83 329 | 82 837 | 77 953 | 84 548 | 85 195 | 92 152 | 98 089 | 108 447 | 100 972 | 113 119 |
| Ilgtermiņa saistības | 54 177 | 61 227 | 61 227 | 87 118 | 87 118 | 87 118 | 87 118 | 87 118 | 87 118 | 87 118 | 87 118 | 87 118 | 87 118 | 87 118 |
| Saistības kopā | 122 348 | 104 149 | 78 273 | 179 095 | 170 447 | 169 955 | 165 071 | 171 666 | 172 313 | 179 270 | 185 207 | 195 565 | 188 090 | 200 237 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 840 | 18 837 | -6014 | -1400 | 14 760 | -21 854 | -14 644 | -15 307 | -9878 | -11 060 | -23 180 | -11 540 | 5262 | -28 083 |
| Pašu kapitāls kopā | -60 214 | -41 377 | -47 391 | -68 831 | -54 071 | -75 925 | -90 569 | -105 876 | -115 754 | -126 814 | -149 994 | -162 234 | -156 972 | -185 055 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 40 992 | 29 372 | 16 686 | 37 424 | 50 334 | 33 295 | 30 606 | 32 979 | 43 929 | 36 644 | 28 882 | 60 258 | 68 427 | 37 080 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 919 | 18 353 | -6447 | 1861 | 14 760 | -21 854 | -14 644 | -15 307 | -9878 | -11 060 | -23 180 | -11 540 | 5262 | -28 083 |
| EBITDA | 1733 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 840 | 18 837 | -6014 | -1400 | 14 760 | -21 854 | -14 644 | -15 307 | -9878 | -11 060 | -23 180 | -11 540 | 5262 | -28 083 |
| Pārskata gada peļņa | -12 840 | 18 837 | -6014 | -1400 | 14 760 | -21 854 | -14 644 | -15 307 | -9878 | -11 060 | -23 180 | -11 540 | 5262 | -28 083 |
| Darbaspēka izmaksas | 3086 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 12 652 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Chill Inn"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Chill Inn" (reģ. nr. 42103030980) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Nīcas pag., Bernāti, "Arāji".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 37 080 €, par 45,8% mazāk nekā gadu iepriekš (68 427 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 0,8% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 28 083 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 18 540 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-185 055 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.