SIA "HIDROLATS ČL"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2023
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 323 685 | 372 428 | 301 966 | 343 384 | 420 602 | 617 585 | 498 805 | 281 561 | 250 385 | 240 721 | 246 027 | 227 774 | 536 949 | 460 251 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 75 192 | 44 352 | 65 641 | 59 430 | 74 779 | 91 485 | 97 635 | 89 143 | 168 550 | 126 537 | 88 839 | 68 744 | 48 206 | 29 306 |
| Aktīvi kopā | 398 877 | 416 780 | 367 607 | 402 814 | 495 381 | 709 070 | 596 440 | 370 704 | 418 935 | 367 258 | 334 866 | 296 518 | 585 155 | 489 557 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 116 910 | 164 221 | 116 152 | 131 259 | 299 489 | 415 760 | 796 084 | 774 679 | 406 869 | 371 225 | 530 905 | 836 871 | 634 580 | 788 096 |
| Ilgtermiņa saistības | 37 894 | 0 | 0 | 17 570 | 0 | 129 600 | 461 000 | 526 000 | 1 356 865 | 1 893 936 | 2 226 873 | 2 510 993 | 3 402 059 | 3 637 865 |
| Saistības kopā | 154 804 | 164 221 | 116 152 | 148 829 | 299 489 | 545 360 | 1 257 084 | 1 300 679 | 1 763 734 | 2 265 161 | 2 757 778 | 3 347 864 | 4 036 639 | 4 425 961 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 14 171 | 850 | 594 | 686 | -167 640 | -34 539 | -784 293 | -269 331 | -414 824 | -553 104 | -525 009 | -628 434 | -400 139 | -484 922 |
| Pašu kapitāls kopā | 226 956 | 227 806 | 228 400 | 229 086 | 158 320 | 123 649 | -660 644 | -929 975 | -1 344 799 | -1 897 903 | -2 422 912 | -3 051 346 | -3 451 484 | -3 936 404 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 305 160 | 1 697 083 | 1 706 754 | 1 542 772 | 1 691 888 | 1 196 673 | 1 259 170 | 1 651 330 | 1 873 388 | 1 650 397 | 1 266 242 | 1 130 658 | 1 713 443 | 1 816 642 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 34 270 | 3416 | 1216 | 656 | -165 562 | -33 127 | -783 015 | -278 631 | -414 754 | -552 822 | -521 172 | -624 818 | -397 657 | -481 922 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 29 306 | 850 | 594 | 686 | -167 640 | -34 539 | -784 293 | -269 331 | -414 754 | -552 862 | -523 932 | -627 234 | -400 089 | -484 322 |
| Pārskata gada peļņa | 14 171 | 850 | 594 | 686 | -167 640 | -34 539 | -784 293 | -269 331 | -414 824 | -553 104 | -525 009 | -628 434 | -400 139 | -484 922 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 53 | 69 | 80 | 75 | 52 | 57 | 60 | 46 | 55 | 61 | 46 | 46 | 50 | 52 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "HIDROLATS ČL"
Pārskats
SIA "HIDROLATS ČL" (reģ. nr. 42103031806) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Brīvības iela 103.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 1 816 642 €, par 6,0% vairāk nekā gadu iepriekš (1 713 443 €). No 2010. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,6% gadā. 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 484 922 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 14 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 52 (gadu iepriekš 50). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 935 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "HIDROLATS".
Jāņem vērā
2023. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-3 936 404 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.