Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRIO IT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5297 | 4966 | 13 954 | 16 078 | 5591 | 3899 | 6767 | 35 722 | 6948 | 9639 | 10 396 | 24 092 | 18 505 | 17 986 | 26 873 | 21 169 | 36 569 | 23 308 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 11 010 | 10 739 | 11 022 | 5684 | 8749 | 16 939 | 21 576 | 19 799 | 19 170 | 18 172 | 13 262 | 10 238 | 7680 | 12 230 | 12 875 | 37 470 | 49 450 | 50 211 |
| Aktīvi kopā | 16 307 | 15 705 | 24 976 | 21 762 | 14 340 | 20 838 | 28 343 | 55 521 | 26 118 | 27 811 | 23 658 | 34 330 | 26 185 | 30 216 | 39 748 | 58 639 | 86 019 | 73 519 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 198 | 4550 | 15 333 | 13 805 | 7475 | 8733 | 12 630 | 37 877 | 15 780 | 16 552 | 10 673 | 22 199 | 15 772 | 16 518 | 18 421 | 21 739 | 24 012 | 12 065 |
| Ilgtermiņa saistības | 698 | 6613 | 6311 | 4137 | 4351 | 4043 | 5856 | 5779 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8698 | 14 578 | 8998 |
| Saistības kopā | 10 896 | 11 163 | 21 644 | 17 942 | 11 826 | 12 776 | 18 486 | 43 656 | 15 780 | 16 552 | 10 673 | 22 199 | 15 772 | 16 518 | 18 421 | 30 437 | 38 590 | 21 063 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 219 | 2026 | 913 | 2007 | -1306 | 4938 | -1615 | 2008 | -1334 | 921 | 1726 | 7559 | -1718 | 3285 | 7629 | 6875 | 19 227 | 5027 |
| Pašu kapitāls kopā | 4168 | 4026 | 2913 | 3401 | 2095 | 7033 | 8393 | 10 401 | 10 338 | 11 259 | 12 985 | 12 131 | 10 413 | 13 698 | 21 327 | 28 202 | 47 429 | 52 456 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 54 127 | 47 544 | 56 588 | 39 861 | 63 191 | 66 452 | 47 359 | 76 848 | 54 935 | 46 056 | 47 198 | 46 594 | 32 765 | 36 391 | 54 660 | 64 867 | 93 668 | 72 193 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 967 | 2704 | 1352 | 1971 | -1092 | 5490 | -1511 | 2171 | -1334 | 1028 | 1726 | 7620 | -1707 | 3298 | 7780 | 7570 | 19 949 | 5902 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 635 | 2437 | 1191 | 1957 | -1092 | 5490 | -1511 | 2171 | -1334 | 1028 | 1726 | 7620 | -1707 | 3298 | 7780 | 7051 | 19 236 | 5089 |
| Pārskata gada peļņa | 219 | 2026 | 913 | 2007 | -1306 | 4938 | -1615 | 2008 | -1334 | 921 | 1726 | 7559 | -1718 | 3285 | 7629 | 6875 | 19 227 | 5027 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 600 | 2168 | 2026 | 1519 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRIO IT"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRIO IT" (reģ. nr. 42103032765) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Pērkones iela 18.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 72 193 €, par 22,9% mazāk nekā gadu iepriekš (93 668 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 5027 € (7,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 097 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 73 519 € un pašu kapitāls 52 456 € (71,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.