SIA "SP MANAGEMENT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 27 446 | 14 826 | 18 163 | 19 712 | 19 661 | 21 893 | 23 384 | 24 974 | 28 578 | 31 170 | 30 201 | 29 617 | 26 719 | 23 287 | 21 840 | 20 830 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 16 337 | 999 | 572 | 429 | 407 | 203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 43 783 | 15 825 | 18 735 | 20 141 | 20 068 | 22 096 | 23 384 | 24 974 | 28 578 | 31 170 | 30 201 | 29 617 | 26 719 | 23 287 | 21 840 | 20 830 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 957 | 6351 | 6725 | 7053 | 1205 | 1373 | 1137 | 4044 | 4468 | 5074 | 3857 | 4027 | 716 | 1614 | 4058 | 3368 |
| Ilgtermiņa saistības | 15 334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 35 291 | 6351 | 6725 | 7053 | 1205 | 1373 | 1137 | 4044 | 4468 | 5074 | 3857 | 4027 | 716 | 1614 | 4058 | 3368 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2144 | 410 | 1926 | 480 | 2762 | 881 | 1870 | 1454 | 3180 | 1986 | 248 | -754 | 413 | -4330 | -3891 | -320 |
| Pašu kapitāls kopā | 7030 | 7440 | 9366 | 9846 | 16 771 | 17 652 | 19 476 | 20 930 | 24 110 | 26 096 | 26 344 | 25 590 | 26 003 | 21 673 | 17 782 | 17 462 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 47 476 | 45 504 | 35 307 | 27 361 | 34 765 | 39 237 | 32 517 | 26 595 | 23 744 | 18 444 | 14 242 | 12 512 | 19 561 | 13 740 | 8630 | 13 484 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2583 | 894 | 2369 | 667 | 3260 | 1573 | 2563 | 2065 | 3068 | 2278 | 542 | -610 | 825 | -3990 | -3754 | 81 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2720 | 894 | 2369 | 667 | 2816 | 1231 | 2177 | 1454 | 3180 | 1986 | 248 | -754 | 413 | -4330 | -3891 | -320 |
| Pārskata gada peļņa | 2144 | 410 | 1926 | 480 | 2762 | 881 | 1870 | 1454 | 3180 | 1986 | 248 | -754 | 413 | -4330 | -3891 | -320 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 7 | 7 | 5 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "SP MANAGEMENT"
Pārskats
SIA "SP MANAGEMENT" (reģ. nr. 42103036305) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Spīdolas iela 10 - 24.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 13 484 €, par 56,2% vairāk nekā gadu iepriekš (8630 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 8,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 320 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 13 484 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 20 830 € un pašu kapitāls 17 462 € (83,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.