SIA "Sātiņi Energo LM"Aktīvs

42103037207Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2006

Finanšu rādītāji

121 987 €-89,8%
Apgrozījums 2025
-10,7%
Vidējās izmaiņas gadā 2008–2025
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.2 milj.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02,5 milj.5 milj.7,5 milj.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20250 €
20240 €
20230 €
20220 €
20210 €
20200 €
20190 €
20180 €
20170 €
2016 ~87 427 €
20150 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
20100 €
20090 €
20080 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā134 168163 598124 29890 676310 822400 822273 323534 943436 271720 252747 909624 859646 414359 199262 52445 785321 14438 062
Pamatlīdzekļi kopā423 547376 606906 7513 344 4533 181 4793 044 9164 378 6594 207 0215 312 6615 374 9286 003 3315 870 1485 721 1091 123 613674 805665 429665 310651 500
Aktīvi kopā557 715540 2041 031 0493 435 1293 492 3013 445 7384 651 9824 741 9645 748 9326 095 1806 751 2406 495 0076 367 5231 482 812937 329711 214986 454689 562
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības300 124231 662534 544865 302390 816421 222776 470739 5541 144 2431 021 1721 252 9661 638 6221 619 238747 518624 367603 390799 479610 123
Ilgtermiņa saistības45 40519 06945321 805 4962 122 4491 896 1352 278 9241 913 8642 848 6473 261 4143 734 4803 298 5563 073 929795 2600000
Saistības kopā345 529250 731539 0762 670 7982 513 2652 317 3573 055 3942 653 4183 992 8904 282 5864 987 4464 937 1784 693 1671 542 778624 367603 390799 479610 123
Pamatkapitāls——————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————————
Pārskata gada peļņa-62 931-53 713-82 500-42 642211 845149 134-9672491 459-239 48756 552-48 800-205 965116 527-1 734 322372 928-205 13879 151-107 536
Pašu kapitāls kopā212 186289 473491 973764 331976 1741 125 3081 591 4972 082 9561 756 0421 812 5941 763 7941 557 8291 674 356-59 966312 962107 824186 97579 439
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums835 360494 216204 35745 943914 4231 001 8821 622 8111 787 7701 253 9351 408 0251 189 5981 022 969948 1461 327 2391 280 244488 6251 200 635121 987
Saimnieciskās darbības peļņa-53 393-47 387-79 186-42 010251 064187 9223382574 043-210 24198 388-84 762-250 20661 913-1 791 421379 450-199 31388 883-96 589
Peļņa pirms nodokļiem-62 418-53 215-82 362-46 848155 484146 164-56 466539 407-239 48756 552-47 449-205 274117 302-1 734 134373 118-205 13879 151-107 536
Pārskata gada peļņa-62 931-53 713-82 500-42 642211 845149 134-9672491 459-239 48756 552-48 800-205 965116 527-1 734 322372 928-205 13879 151-107 536
Darbaspēka izmaksas——————————————————
Nolietojums——————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki1277355776666666541
Aprēķinātā dividende0000000087 427000000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
52%48%100%34,32%SIA "Sātiņi Energo LM"Bethers RaimondsSIA "IDEP Investīcija…SIA Airu SportsSIA "Sātiņi-LM"
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Uzņēmumi, kuros šis uzņēmums ir dalībnieks

Kopsavilkums: SIA "Sātiņi Energo LM"

Pārskats

SIA "Sātiņi Energo LM" (reģ. nr. 42103037207) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Saldus nov., Novadnieku pag., "Koģenerācijas stacija".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 121 987 €, par 89,8% mazāk nekā gadu iepriekš (1 200 635 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 10,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 107 536 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 121 987 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 689 562 € un pašu kapitāls 79 439 € (11,5% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (52%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.