Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ungārs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 31 531 | 25 061 | 18 713 | 16 495 | 16 785 | 19 610 | 24 752 | 24 277 | 21 788 | 26 878 | 20 380 | 21 083 | 29 924 | 21 656 | 16 635 | 39 836 | 29 404 | 39 589 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 211 | 430 | 580 | 3066 | 2309 | 1552 | 1766 | 1413 | 1130 | 1441 | 1300 | 98 | 421 | 99 | 78 | 733 | 192 | 46 |
| Aktīvi kopā | 31 742 | 25 491 | 19 293 | 19 561 | 19 094 | 21 162 | 26 518 | 25 690 | 22 918 | 28 319 | 21 680 | 21 181 | 30 345 | 21 755 | 16 713 | 40 569 | 29 596 | 39 635 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 21 325 | 16 565 | 12 298 | 23 106 | 21 291 | 21 890 | 27 241 | 25 381 | 25 144 | 38 801 | 40 724 | 46 137 | 49 473 | 43 944 | 35 193 | 34 623 | 19 569 | 24 916 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 312 | 10 312 | 20 312 | 45 612 | 55 412 | 65 412 |
| Saistības kopā | 21 325 | 16 565 | 12 298 | 23 106 | 21 291 | 21 890 | 27 241 | 25 381 | 25 144 | 38 801 | 40 724 | 46 137 | 59 785 | 54 256 | 55 505 | 80 235 | 74 981 | 90 328 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7074 | 6926 | -1931 | -10 540 | 1348 | 1469 | 313 | 1032 | 311 | -11 102 | -8562 | -5912 | -4484 | -3061 | -6291 | -874 | -5412 | -8154 |
| Pašu kapitāls kopā | 10 417 | 8926 | 6995 | -3545 | -2197 | -728 | -723 | 309 | -2226 | -10 482 | -19 044 | -24 956 | -29 440 | -32 501 | -38 792 | -39 666 | -45 385 | -50 693 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 74 958 | 178 306 | 157 494 | 175 423 | 178 044 | 148 777 | 188 124 | 178 205 | 180 370 | 200 272 | 189 357 | 191 994 | 198 229 | 172 879 | 180 928 | 182 687 | 164 058 | 162 719 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8813 | 9492 | -1559 | -10 540 | 1348 | 1469 | 313 | 1032 | 311 | -11 102 | -8562 | -5912 | -4478 | -3061 | -6291 | -874 | -5398 | -8154 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8316 | 8164 | -1931 | -10 540 | 1348 | 1469 | 313 | 1032 | 311 | -11 102 | -8562 | -5912 | -4484 | -3061 | -6291 | -874 | -5412 | -8154 |
| Pārskata gada peļņa | 7074 | 6926 | -1931 | -10 540 | 1348 | 1469 | 313 | 1032 | 311 | -11 102 | -8562 | -5912 | -4484 | -3061 | -6291 | -874 | -5412 | -8154 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | 8 | 10 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ungārs"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ungārs" (reģ. nr. 42103041397) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Vidusceļa iela 23 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 162 719 €, par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš (164 058 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8154 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 40 680 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-50 693 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.