SIA "Brēmenes 10"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 82 208 | 41 283 | 25 283 | 99 009 | 154 571 | 166 983 | 116 919 | 118 586 | 115 916 | 140 153 | 124 892 | 164 100 | 115 854 | 116 223 | 118 928 | 21 439 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 406 224 | 376 571 | 347 756 | 327 043 | 434 048 | 415 507 | 436 987 | 414 628 | 394 422 | 355 003 | 379 675 | 366 278 | 352 753 | 321 855 | 303 852 | 289 781 |
| Aktīvi kopā | 488 432 | 417 854 | 373 039 | 426 052 | 588 619 | 582 490 | 553 906 | 533 214 | 510 338 | 495 156 | 504 567 | 530 378 | 468 607 | 438 078 | 422 780 | 311 220 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 154 145 | 125 177 | 114 394 | 325 459 | 451 756 | 460 857 | 449 237 | 441 220 | 428 510 | 438 385 | 422 322 | 411 930 | 377 556 | 381 825 | 389 281 | 300 347 |
| Ilgtermiņa saistības | 159 382 | 160 433 | 160 479 | 0 | 0 | 0 | 12 536 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 313 527 | 285 610 | 274 873 | 325 459 | 451 756 | 460 857 | 461 773 | 441 220 | 428 510 | 438 385 | 422 322 | 411 930 | 377 556 | 381 825 | 389 281 | 300 347 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -33 721 | -42 661 | -34 078 | 2105 | -7002 | -14 213 | -29 325 | -139 | -10 166 | -25 057 | 25 474 | 36 203 | -27 397 | -34 798 | -22 754 | -22 626 |
| Pašu kapitāls kopā | 174 905 | 132 244 | 98 166 | 100 271 | 135 671 | 121 458 | 92 133 | 91 994 | 81 828 | 56 771 | 82 245 | 118 448 | 91 051 | 56 253 | 33 499 | 10 873 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 161 | 17 600 | 19 282 | 42 886 | 82 310 | 93 575 | 93 092 | 94 049 | 96 655 | 107 906 | 109 610 | 122 184 | 37 045 | 27 010 | 39 450 | 69 416 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -30 904 | -41 610 | -34 032 | -21 538 | -7002 | -14 213 | -29 325 | 479 | -9945 | -25 057 | 25 480 | 36 243 | -27 347 | -34 798 | -22 704 | -22 576 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -30 904 | -41 610 | -34 032 | -21 538 | -7002 | -14 213 | -29 325 | -139 | -10 153 | -25 057 | 25 480 | 36 243 | -27 347 | -34 798 | -22 704 | -22 576 |
| Pārskata gada peļņa | -33 721 | -42 661 | -34 078 | 2105 | -7002 | -14 213 | -29 325 | -139 | -10 166 | -25 057 | 25 474 | 36 203 | -27 397 | -34 798 | -22 754 | -22 626 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Brēmenes 10"
Pārskats
SIA "Brēmenes 10" (reģ. nr. 42103046074) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brēmenes iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 69 416 €, par 76,0% vairāk nekā gadu iepriekš (39 450 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 22 626 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 311 220 € un pašu kapitāls 10 873 € (3,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.