SIA "VIA-S modular houses"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 158 187 | 169 771 | 522 746 | 684 912 | 1 095 839 | 1 005 617 | 1 312 547 | 1 289 026 | 602 598 | 391 997 | 779 170 | 1 636 039 | 1 643 103 | 1 524 064 | 851 992 | 1 073 924 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 274 270 | 267 927 | 366 533 | 498 790 | 922 475 | 738 117 | 684 459 | 646 736 | 717 336 | 618 039 | 617 310 | 616 029 | 587 070 | 441 425 | 312 366 | 200 588 |
| Aktīvi kopā | 432 457 | 437 698 | 889 279 | 1 183 702 | 2 018 314 | 1 743 734 | 1 997 006 | 1 935 762 | 1 319 934 | 1 010 036 | 1 396 480 | 2 252 068 | 2 230 173 | 1 965 489 | 1 164 358 | 1 274 512 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 93 186 | 83 376 | 337 297 | 736 018 | 1 299 083 | 1 042 669 | 1 368 904 | 1 087 363 | 1 125 414 | 587 013 | 776 904 | 1 627 385 | 1 570 934 | 1 479 421 | 1 056 418 | 921 134 |
| Ilgtermiņa saistības | 326 122 | 279 578 | 369 663 | 222 347 | 346 229 | 295 597 | 170 984 | 392 834 | 134 087 | 286 119 | 229 558 | 209 039 | 211 910 | 45 453 | 40 769 | 16 507 |
| Saistības kopā | 419 308 | 362 954 | 706 960 | 958 365 | 1 645 312 | 1 338 266 | 1 539 888 | 1 480 197 | 1 259 501 | 873 132 | 1 006 462 | 1 836 424 | 1 782 844 | 1 524 874 | 1 097 187 | 937 641 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6334 | 24 646 | 35 304 | 33 799 | 71 269 | 40 330 | 41 587 | -1553 | -295 132 | 76 471 | 253 114 | 90 551 | 88 620 | 15 406 | -373 444 | 269 700 |
| Pašu kapitāls kopā | 11 098 | 74 744 | 166 015 | 199 814 | 355 579 | 395 909 | 457 118 | 455 565 | 60 433 | 136 904 | 390 018 | 415 644 | 447 329 | 440 615 | 67 171 | 336 871 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 298 172 | 497 159 | 1 529 652 | 2 084 857 | 2 374 696 | 1 889 045 | 3 058 091 | 3 069 204 | 2 243 342 | 2 644 379 | 2 715 704 | 4 518 754 | 6 374 182 | 5 702 316 | 3 226 904 | 2 965 186 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 23 834 | 42 708 | 71 474 | 69 954 | 135 758 | 86 997 | 84 966 | 31 445 | -273 976 | 92 857 | 268 966 | 135 151 | 115 958 | 44 214 | -359 334 | 281 068 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6577 | 25 165 | 50 743 | 43 492 | 94 022 | 50 131 | 52 896 | 7796 | -293 231 | 78 327 | 255 789 | 124 923 | 103 621 | 21 947 | -370 176 | 269 944 |
| Pārskata gada peļņa | 6334 | 24 646 | 35 304 | 33 799 | 71 269 | 40 330 | 41 587 | -1553 | -295 132 | 76 471 | 253 114 | 90 551 | 88 620 | 15 406 | -373 444 | 269 700 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 22 | 24 | 81 | 95 | 82 | 31 | 32 | 38 | 32 | 28 | 26 | 41 | 56 | 55 | 41 | 41 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 000 | 0 | 0 | 64 925 | 56 935 | 22 120 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Storage M" — 100%
- SIA "VIA-S Properties" — 100%
Kopsavilkums: SIA "VIA-S modular houses"
Pārskats
SIA "VIA-S modular houses" (reģ. nr. 42103047351) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Oskara Kalpaka iela 40A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 965 186 €, par 8,1% mazāk nekā gadu iepriekš (3 226 904 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 269 700 € (9,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 41. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 72 322 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 274 512 € un pašu kapitāls 336 871 € (26,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.