Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brothers"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3701 | 10 524 | 4385 | 32 429 | 44 298 | 34 301 | 47 656 | 115 471 | 246 250 | 308 976 | 107 193 | 138 474 | 346 488 | 397 981 | 424 419 | 452 304 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3160 | 3086 | 3534 | 6870 | 49 938 | 57 095 | 85 013 | 197 567 | 274 364 | 395 628 | 285 346 | 213 537 | 246 477 | 352 574 | 385 364 | 319 482 |
| Aktīvi kopā | 6861 | 13 610 | 7919 | 39 299 | 94 236 | 91 396 | 132 669 | 313 038 | 520 614 | 704 604 | 392 539 | 352 011 | 592 965 | 750 555 | 809 783 | 771 786 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4805 | 7847 | 2352 | 7268 | 24 306 | 20 441 | 43 762 | 86 963 | 149 151 | 430 583 | 329 102 | 284 998 | 177 925 | 312 588 | 381 812 | 367 302 |
| Ilgtermiņa saistības | 19 276 | 30 411 | 45 125 | 35 585 | 53 579 | 50 829 | 70 088 | 205 092 | 302 921 | 222 936 | 93 487 | 22 623 | 0 | 0 | 32 013 | 10 110 |
| Saistības kopā | 24 081 | 38 258 | 47 477 | 42 853 | 77 885 | 71 270 | 113 850 | 292 055 | 452 072 | 653 519 | 422 589 | 307 621 | 177 925 | 312 588 | 413 825 | 377 412 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -19 220 | -7428 | -14 910 | 22 004 | 21 408 | 3775 | 2885 | 2163 | 47 559 | -17 457 | -35 359 | 74 440 | 370 650 | 111 193 | -10 009 | -1584 |
| Pašu kapitāls kopā | -17 220 | -24 648 | -39 558 | -3554 | 16 351 | 20 126 | 18 819 | 20 983 | 68 542 | 51 085 | -30 050 | 44 390 | 415 040 | 437 967 | 395 958 | 394 374 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5882 | 10 149 | 18 156 | 54 468 | 138 637 | 192 864 | 244 897 | 441 463 | 821 325 | 1 068 991 | 1 113 350 | 1 202 608 | 2 152 235 | 1 767 117 | 1 742 995 | 1 471 244 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -19 220 | -7428 | -14 910 | 22 004 | 21 623 | 6964 | 6783 | 10 289 | 65 049 | 5973 | 86 | 87 160 | 377 198 | 120 247 | 4625 | 5364 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -19 220 | -7428 | -14 910 | 22 004 | 21 408 | 3775 | 2885 | 2163 | 47 763 | -15 800 | -23 311 | 74 670 | 370 976 | 115 756 | -1255 | -619 |
| Pārskata gada peļņa | -19 220 | -7428 | -14 910 | 22 004 | 21 408 | 3775 | 2885 | 2163 | 47 559 | -17 457 | -35 359 | 74 440 | 370 650 | 111 193 | -10 009 | -1584 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 | 8 | 11 | 16 | 23 | 24 | 24 | 25 | 23 | 25 | 21 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4192 | 0 | 0 | 0 | 45 776 | 0 | 0 | 88 266 | 32 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brothers"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brothers" (reģ. nr. 42103048959) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Vītolu iela 5 - 24.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 471 244 €, par 15,6% mazāk nekā gadu iepriekš (1 742 995 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 44,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1584 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 21 (gadu iepriekš 25). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 70 059 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 771 786 € un pašu kapitāls 394 374 € (51,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (93,8%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.