Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LP Fabrika"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8682 | 24 694 | 35 061 | 22 262 | 30 389 | 30 176 | 26 716 | 26 276 | 23 167 | 17 302 | 35 150 | 71 039 | 22 242 | 40 886 | 93 356 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 341 771 | 298 338 | 291 538 | 585 717 | 671 468 | 646 780 | 630 600 | 647 178 | 602 075 | 607 758 | 628 514 | 549 003 | 582 434 | 506 978 | 472 911 |
| Aktīvi kopā | 350 453 | 323 032 | 326 599 | 607 979 | 701 857 | 676 956 | 657 316 | 673 454 | 625 242 | 625 060 | 663 664 | 620 042 | 604 676 | 547 864 | 566 267 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 939 | 3802 | 5320 | 61 005 | 145 561 | 144 569 | 143 201 | 167 945 | 102 850 | 77 178 | 72 389 | 71 056 | 92 063 | 22 878 | 20 127 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 87 259 | 92 392 | 60 448 | 27 603 | 0 | 0 | 0 | 22 910 | 15 458 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 11 939 | 3802 | 5320 | 148 264 | 237 953 | 205 017 | 170 804 | 167 945 | 102 850 | 77 178 | 95 299 | 86 514 | 92 063 | 22 878 | 20 127 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5449 | -19 284 | 2049 | 2577 | 4494 | 8036 | 14 572 | 18 997 | 16 883 | 25 490 | 20 483 | -34 837 | -20 915 | 12 373 | 21 154 |
| Pašu kapitāls kopā | 338 514 | 319 230 | 321 279 | 459 715 | 463 904 | 471 939 | 486 512 | 505 509 | 522 392 | 547 882 | 568 365 | 533 528 | 512 613 | 524 986 | 546 140 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 46 783 | 130 383 | 196 192 | 160 673 | 158 303 | 154 264 | 123 089 | 108 842 | 112 561 | 102 835 | 129 370 | 144 688 | 162 599 | 165 428 | 162 864 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2551 | -16 689 | 4251 | 8542 | 15 514 | 14 680 | 19 955 | 21 817 | 17 567 | 25 490 | 20 701 | -33 777 | -19 881 | 13 190 | 21 154 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2551 | -16 689 | 4251 | 5776 | 7693 | 8036 | 15 214 | 19 043 | 16 883 | 25 490 | 20 671 | -34 504 | -20 915 | 12 831 | 21 154 |
| Pārskata gada peļņa | -5449 | -19 284 | 2049 | 2577 | 4494 | 8036 | 14 572 | 18 997 | 16 883 | 25 490 | 20 483 | -34 837 | -20 915 | 12 373 | 21 154 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 9 | 9 | 7 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LP Fabrika"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LP Fabrika" (reģ. nr. 42103049371) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Pļavu iela 17.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 162 864 €, par 1,5% mazāk nekā gadu iepriekš (165 428 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 21 154 € (13,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 40 716 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 566 267 € un pašu kapitāls 546 140 € (96,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir LIEPĀJAS PAPĪRS, Akciju sabiedrība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.