Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Inser IT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 3352 € (54% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 228 | 46 534 | 42 900 | 30 704 | 72 532 | 38 763 | 60 071 | 88 225 | 114 045 | 88 546 | 122 339 | 96 995 | 90 931 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5605 | 16 940 | 21 821 | 15 572 | 19 837 | 20 314 | 24 195 | 19 299 | 12 770 | 12 236 | 8592 | 5892 | 15 920 |
| Aktīvi kopā | 19 833 | 63 474 | 64 721 | 46 276 | 92 369 | 59 077 | 84 266 | 107 524 | 126 815 | 100 782 | 130 931 | 102 887 | 106 851 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 25 081 | 61 638 | 59 888 | 42 156 | 64 215 | 60 771 | 41 639 | 51 273 | 70 554 | 74 485 | 100 632 | 96 735 | 90 138 |
| Ilgtermiņa saistības | 5182 | 13 349 | 10 424 | 6485 | 13 293 | 3802 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 30 263 | 74 987 | 70 312 | 48 641 | 77 508 | 64 573 | 41 639 | 51 273 | 70 554 | 74 485 | 100 632 | 96 735 | 90 138 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 430 | 3327 | 4188 | 3227 | 17 659 | -20 357 | 48 124 | 13 624 | 10 | -29 964 | 4002 | -21 648 | 13 913 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 430 | -11 513 | -6024 | -2798 | 14 861 | -5496 | 42 627 | 56 251 | 56 261 | 26 297 | 30 299 | 6152 | 16 713 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 239 539 | 474 897 | 516 797 | 626 719 | 699 886 | 625 679 | 680 444 | 882 644 | 766 966 | 727 067 | 799 853 | 646 437 | 672 064 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7990 | 5030 | 6153 | 5009 | 22 805 | -19 509 | 48 667 | 13 906 | 1033 | -30 745 | 4121 | -22 141 | 15 147 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 430 | 3327 | 4188 | 3227 | 19 994 | -20 261 | 48 124 | 13 624 | 839 | -29 964 | 4003 | -21 647 | 14 751 |
| Pārskata gada peļņa | -10 430 | 3327 | 4188 | 3227 | 17 659 | -20 357 | 48 124 | 13 624 | 10 | -29 964 | 4002 | -21 648 | 13 913 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 8 | 8 | 8 | 9 | 11 | 11 | 15 | 13 | 10 | 7 | 7 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2499 | 3352 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Inser IT"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Inser IT" (reģ. nr. 42103061567) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Durbes pag., "Jēkuļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 672 064 €, par 4,0% vairāk nekā gadu iepriekš (646 437 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 13 913 € (2,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 112 011 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 106 851 € un pašu kapitāls 16 713 € (15,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.